| suntsincer a întrebat:

Credeti ca mai exista o fata de care sa poti sa te indragostesti cu adevarat, careia sa poti sa i poti spune orice, o fata care sa mergi de mana pe strada si sa sa mandreasca cu lucrul asta nu sa se laude si sa arate tuturor k s a pus q tine intr o relatie pe facebook, o fata care sa spuna,, vreau sa facem dragoste NU hai sa facem sex" o fata pentru care sa reprezinti totul si care sa fie totul pentru tine nu sa i placa doar banii tai sau masina ta? sad

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Amice traim intro saraca,de asta unele aleg baieti cu banii vor sa iasa din saracie,daca mergi in Germania acolo e alta mentalitate alt stil de gandire la noi altu,ce vreau sasi spun e ca nu putem generaliza cum o facem si eu pana sa-mi dau seama ca e o prostie de exemplu soramea s-a luat cu unu care nici nu arata super. lucreaza impreuna cand am intrebat-o de ce l-ai ales? pentru ca oferea protectie,soramea e ca lumina soarelui de frumoasa putea avea pe oricare baiat,a avut unu cu masina, apartament nu la placut deloc.a stat cu un baiat care era sarac, nici arata bine, vb serios, atunci te intreb poti generaliza, te cred ca ai patit-o si eu am patit-o dar daca spunem toate gresim alege o fata serioasa dar nu pune pret pe fizic si pe suflet ala e cel mai important crede-ma

| buzeduulci a răspuns:

Here!

| suntsincer explică (pentru buzeduulci):

De unde esti?

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha! Fete din astea gasesti la tot pasu', iti garantez. Daca mergi pe strada si iti da una nr de telefon, nu o sa puna pe facebook: "Oaw am cel mai tare iubit luat de pe strada!"

| CristinaMariaGG a răspuns:

Sunt rare intr-adevar dar tot se mai gasesc. Si baietii cuminti sunt la fel de rari.

| LoVeYoUtO a răspuns:

Da exista daca stii sa o alegi nu sa iei toate panaramele... care vor doar banii sunt sh fete care iubesc cu adevarat sh care nu tin cont de bani tai sau de masina... nu doar sa tina cont k esti popular sau nu

| Dariusuu a răspuns:

Există, doar că suntem prea orbi uneori.

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles ca exista! Dar daca vrei asa ceva trebuie sa cauti in locurile potrivite...sau ma rog sa nu le cauti in anumite locuri!

| Danysan a răspuns:

Fetele de genu sunt asa de rare de le poti numara pe degete. Oricare baiat ar vrea asa ceva dar...e acest dar care spune multe.

| cdu92 a răspuns:

Cu siguranta.

| loverboy111 a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

La'ce te referi prin cuminti sa nu o insele sau sa nu se bata?'daca sa nu o insele eu sunt cumimte. Si iubita mea e o fata extrem de speciala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul venit, primul servit? laughing degeaba ai 20 de ani, sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma seriosule, de ce tocmai vreau sa facem dragoste si nu vreau sa fim prieteni? ia-te de mana cu sweet lips ca va potriviti de minune

| Nebunika53 a răspuns:

Sunt multe dar rare...stai linistit cei al tau e pus deoparte

| CristinaMariaGG a răspuns (pentru loverboy111):

laughing da cam asa ceva. Adica sa nu fie bagabont sau sa isi bata joc de fata. ma bucur pentru tine si iubita ta :*

| loverboy111 a răspuns (pentru CristinaMariaGG):

Ms.

| Auslesse a răspuns:

Exista astfel de fete, dar nu stiti voi unde sa le cautati...

| suntsincer explică (pentru Auslesse):

Da mi u o idee...

| Auslesse a răspuns (pentru suntsincer):

Mna,iti dai seama ca o astfel de fata nu o s-o gasesti prin cluburi sau mai stiu eu pe unde...acum nu spun ca fetele cuminti nu merg in cluburi,merg, dar cu o anumita masura.
nu stiu, nu ai in cercul de prieteni, o fata la locul ei, cu care sa poti avea relatia pe care ti-o doresti?

| suntsincer explică (pentru Auslesse):

Nu nu am. App poti sa mi soui de unde esti?

| Auslesse a răspuns:

Raspunsuri in legatura cu ce?

| suntsincer explică (pentru Auslesse):

Scuze nu era pentru tine raspunsul asta. tie ti am dat un mesaj si astept sa mi raspunzi...

| ILoveMI a răspuns:

Sunt dar de cele mai multe ori aceste fete sunt simple, sterse (cum s-ar exprima unii), nu arata foarte bine la corp etc asa ca voi le desconsiderati. Si se duc si fac sex pe bani, isi pun silicoane si fuste scurte si devin panaramele de care fugiti toti si pe care voi le-ati creat.
E un cerc vicios din care nu cred ca vom iesi prea curand.
Totusi nu iti pierde speranta...mai ai sansa sa gasesti o fata fix pe placul tau.
Fiecare sac isi are petecul.

| SaveTheNature a răspuns:

Da exista. cu conditia sa faci o totala abstractie de aspectul fizic.
Sa nu te intereseze cum arata. In primul rand trebuie sa alegi o fata care te place pe tine. Nu sa alegi o fata care nu te place si sa te chinui sa o faci sa te iubeasca.
Trebuie sa inveti tu sa iubesti o fata care te place si te iubeste (chiar daca tu nu o placi initial).
Cu siguranta in viata asta au fost fete care au vrut sa fie cu tine dar pe care le-ai respins.
La inceput asta faceam eu. ma indragosteam de fete care nu ma placeau, si cautam variante sa le fac sa ma placa. aiurea.
Cel mai bine este sa curtezi fetele care raspund cu zambet, si sunt destule.
Din 7 -8 fete pe care le-am avut 3 m-au iubit cu adevarat.
Iar cel mai mutl ma iubeste sotia de acum. Nu mi-a placut aproape nimic la ea. Acum insa o vad cea mai frumoasa, si cea mai potrivita pentru mine. N-as schimbao pe nicuna. Nu o intereseaza banii, sexul. O intereseaza sa o mangai. sa o alint, sa o inteleg.
Sunt fete destule crede-ma

| BlueViP a răspuns:

Sunt multe, dar sigur nu o sa gasesti o astfel de fata in club, sau in bar, sau in anturaje dubioase. Trebuie sa cauti!