| gingergirl1 a întrebat:

Credeţi că un băiat de 18 ani s-ar "uita"la o fată care e mai mică? (respectiv 15 ani) laughing
Luna trecută când am fost în tabără am cunoscut un tip...în maşină s-a pus pe banchetă langă mine şi am vorbit,ba chiar mi-a şi zâmbit laughing big grin Am rămas gen " :O "
Şi îl cam simpatizez un pichee hee Adică e foarte calm şi credincios,genul de băiat care îmi place mie.
Mergem amândoi la ceeasi biserică (faza ciudată este că niciodată nu l-am vazut thinking În fine, din toamnă "ne íntâlnim" la un program de la biserică şi aş vrea să îl cunosc mai bine dar nu vreau să par obsedată...adică na' laughing
Vreau şi eu nişte sfaturi sau păreri puppy dog eyes
P.S : mulţumesc că aţi citit si sorry dacă v-am plictisit (hihi, acum mă dau şi pe rime tongue

Răspuns Câştigător
| MoBmc a răspuns:

:* stai calma, varsta nu e o problema atunci cand e iubire:* (ti-o spun din proprie experientawinking daca iti place de el nu sta pe ganduri si baga-te in seama ca la urma daca ti-o ia alta inainte nu o sa-ti convinawinking sa stii ca programul asta de care zici tu e momentul perfect ca sa te poti apropia de el... Ai incredere in tine si nu te da batuta pana nu iti atingi scopul, te pup:*

15 răspunsuri:
| PlatonIurcik a răspuns:

Si eu la moment am 18 si ma intalnesc cu o fata de 15 deci mi se mare normal

| nolovenostress12345 a răspuns:

Se pare ca te place! Și eu sunt intro situație ca asta. Doar ca eu am 14 ani si el 25. Totul inceput intr-o zi cand eram pe drum si a venit cu masina și m-a vazut și mi-a facut cu mâna! De atunci am vb pe facebook și neam si intalnit. Și am aflat ca ma place. Chiar el mi-a spus. Daca un băiat de 25 de ani place o fata de 14 atunci pe tine de ce sa nu te placa? Eu presupun ca te place! Vârsta nu conteaza! Succes in continuare.

| gingergirl1 explică (pentru MoBmc):

Multumesc mult :*

| NameHarris a răspuns:

Pai eu am 19 ani dar nu prea vorbesc cu fete mai mici gen 15 16 ani happy

| Happyjump a răspuns:

Mi se pare ceva normal, fetele nu se uita de obicei la băieții mai mici

| gingergirl1 explică (pentru nolovenostress12345):

Păii...succes şi ţie happy Faza e că nu prea pare de 18 ani, sincer pare de 16 thinking Era aşa de asdfghjkl laughing Pff, mai ales când m-am uitat la el si a zâmbit aşa frumoos la mine laughing Oricum nu o să las treaba aşa laughing Trebuie sa ne împrietenim, clar tongue

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru nolovenostress12345):

Cat? 25? Vrea cumva sa te creasca? Something is so wrong here!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru gingergirl1):

Sari pe el fato!winking

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Varsta= No problemo
Baiatul= trebuie cucerit
Fata= la fel

| Floricikmov a răspuns:

Da de ce nu, toti avem sentimente si daca chiar ne place persoana incercam sa ne aratam interesati de ea. Poate chiar te place.

| gingergirl1 explică (pentru FABULOSUL6000):

Binee laughinghee hee

| Georgi99 a răspuns (pentru nolovenostress12345):

Ai grije doar sa nu profite de tine, totusi 11 ani e diferenta mare.

| elleme a răspuns:

Buna, nu este mare diferenta si in dragoste varsta nu prea conteaza. :* Incearca sa iei legatura cu el si sa vorbiti mai des, asa va puteti cunoaste si reciproc :* multa bafta!

| gingergirl1 explică (pentru elleme):

Ok,multumesc mult :* Am să încerc puppy dog eyes

| Garielu a răspuns:

Dragostea nu are varsta.