| forever4you a întrebat:

Credeti ca vreodata baietii sufera din dragoste? Sau dintr-o relatie care s-a terminat? Sufera si ei sau doar noi suferim ca proastelebroken heartsadcrying

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu suferă măi. Ei să sufere?
Ai văzut roboţi să sufere.Eu nu
Suferinţa este ceva tipic uman sub orice formă a ei.Nici purtătorii de penis nu sunt scutiţi de ea, dar ei spre deosebire de fete ŞTIU să înveţe din lecţiile din trecut
Vorba lu' Vescan:"Sunt aşa pentru că am dat de prea mulţi proşti"

41 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

Sincer, sufera, dar putin.
Lor dupa 1 zi doua le trece.in schimb noua nuhappy

| pitbull60 a răspuns:

In unele cazuri.baiatul sufera mai ceva ca fata.asa ca...nu are rost...sufera si baietii, dar in tacere.

| vicky_3421 a răspuns:

Bineinteles ca si noi si ei sunt oameni,, asa dupa tine tu ce crezi? sufera normal daca a insemnat ceva acea relatie si daca a implicat si sentimente daca nu pot trece foarte usor peste, si de obicei baietii din fire daca sufera nu se arata pentru ca dau dovada de slabiciune daca fac lucrul asta.

| faranume_2206 a răspuns:

Unii sufera pentru ca iubesc o fata dar nu pot comunica / vorbi cu aceasta din anumite motive. Nu cred ca ai inteles ceva dar crede-ma ca si baietii sufera din dragoste! (din experienta ti-o spun )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pleca toti de la zero dar fiecare se intersectea cu alte situatii.Toti suferim dar la timpurile noastre.

| vicky_3421 a răspuns:

Bineinteles ca si baietii sufera, ar fi culmea doar sunt si ei oameni,, ei sufera daca acea relatie a insemnat ceva si daca au fost implicate si sentimente dar daca nu a fost asa nu as prea crede. Oricum cert e ca baietii si daca sufera dupa cineva cu care nu mai are tangente ei nu se grabesc sa arate lucrul asta, pentru ca asa ar insemna sa se dea de gol cat de slabi sunt ei si bineinteles ca nu fac lucrul asta.

| sw33tdoll a răspuns:

Pitbull60 happy Deacord cu tinehappy
Chiar sufera dar nu arata din cauza ca sunt mai puternici ca noi:-(.

| Diddy a răspuns:

Eu cred ca da. Adica si eu au suflet, sentimentelaughing Doar ca au orgoliul mai mare si nu aratahee hee Iti garantez ca si ei sufera!winking Doar nu`s statuihee hee Cand stai cu o persoana mai mult timp, te atasezi de ea automat vrei nu vreiwinking

| alecsutza_4184 a răspuns:

Da suferaxsiu ei dar depinde de fiecare baiat.
pentru ca fiecare are un ""capatai"""...
la un momentdat le vine si lor randul, crede-ma
pupiki

| hsr a răspuns:

Depinde de baiat, de situatie.Sunt anumiti baieti care sufera mai mult ca fetele pentru ca ei chiar au tinut la ea big grin

| SerbanElyan a răspuns:

Sufera si baietii...eu am suferit de fiecare data... din 18 iubite am suferit de 18 ori broken heartcrying

| anonimanonima a răspuns:

Noi suferim. ei isi cam "bat joc de noi". multi se prefac...

| byoana a răspuns:

Acum ceva timp am auzit la radio ca s-a facut un sandaj despre chestea asta si ziceau ca baieti sufera mai mult ca fetele doar ca nu se arata.

| Alexutzu_8327 a răspuns:

La cat am sugerit si cat sufar raspunsul e absolut DA

| ELLSSA a răspuns:

Si baietii plang cateodata-HOLOGRAF.
O chestie foarte foarte adevarata.

| euAnna a răspuns:

Fratele meu, la capitupolul "love" e la fel de sensibil ca o fata.

| EuCuTine a răspuns:

Eu acum ma m despartie de ea ( nu am prea fost sa zici ceva serios ) dar am suferit dar mi a trecut.

| forever4you explică:

Oare si el a suferit dar in taina?sadIar eu fara sa-mi dau seama l-am ranit...stiti ceva prieteni aveti drepatate poate ca baietii sufera mai mult ca noi fetele doar ca din cauza orgoliului nu arata asta si te fac sa crezi ca numa-i tu suferi ca proastacrying

| Abstract a răspuns:

Eu zic ca cei care iubesc enorm de mult normal ca regreta mult terminarea unei relatii. Sunt baieti care pun suflet si care apreciaza iubirea. Sunt alti care ironizeaza iubirea si nu ii intereseaza de consecinte ca sufara si ceilallti din cauza lui, prietena. Iubitul meu cand ne-am certat a inceput sa planga in fata mea si mi-a zis ca ma iubeste enorm si ca nu are rost sa ne certam. Succes! Funda?

Welllove struck

| newperson4him a răspuns:

Cu siguranta si ei sufera dupa o desparire, pe toti ne afecteaza in vreun fel asta, mai ales daca ne implicam sentimental foarte mule de obicei baietii nu prea arata ca sufera si isi revin mai repede, fata de noi fetele care ne plangem de mila intruna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat sa fetele sufera mai mult ca baieti baieti daca o iubeau mult pe acea fata sufereau f mult... e sunt baiat :d

| Darky_6428 a răspuns:

Crede-ma, baietii sufera foarte mult...doar ca nu arata...
Eu sunt baiat si mereu am pus suflet in fiecare "relatie" cu o fata, si ma durea inima cand se distrugea totul.

| saymoon a răspuns:

Nu, nu cred. Mi ar fi spus adevarul, daca tinea la mine si chiar suferea. Dar asa de ce nu mi zice nimic si se arata ca si cum nimic nu s ar fi schimbat?
Deci nu, indiferent ce zic baietii, eu sustin ca nu.Macar sa vorbeasca, nu sa planga ca fetele.
Parerea mea.

| DdDiX a răspuns:

Pe ei îi doare la briceag...noi plangem ca proastele zi si noapte dupa ei...si in timpul asta ei se tavalesc cu altele:*:*:*

fato' revinoti fostul tau prieten nu e ultimul baiat de pe pamant cu care poti fi impreuna...
iti vei gasi alesul...

Răspuns utilizator avertizat
| Papusik a răspuns:

Baietii. poate sufera si ei 1 zi 2 dar nu cred ca arata.
Adica sufera da stie numai el, nu arata ca e suparat.
Oricum sufera dar nu muult.

| 1992 a răspuns:

Sufera, simt lipsa la fel ca noi dar ei nu arata daca sunt mai "moi" arata, altfel se poarta cu indiferenta sa se arate tari si poate chiar sa ne intoarcem noi la ei, tu stai linistita fi tare si atunci o sa se intoarca el, cunost destule cazuri iar unul dintre ele e chiar al meu, o sa vina iar daca vrei, te impaci, daca nu il lasi cu buza imflata.Bafta! love struck

| master_3159 a răspuns:

Salut. Unii baieti sufera mai mult decat voi fetele, atunci cand acel baiat are sentimente adevarate pentru acea fata atunci sigur va suferii doar ca nu modul sa arate asta nu este sa planga toata ziua sa stie toooti prieteni ca numai poate de suferinta sau lucruri de genul asta. O fata arata aproape tot pe fata plange sufere e usor de dat seama, dar un baiat isi "roade" inima lui la unii doar ei stiu ce au in suflet nu le place sa arate ce simt nu vor sa fie categorisiti ca plangaciosi. Deci sunt si fete care le doare in 14 de acel baiat se despart si la 5 min se pupa cu altu deci nu sunt doar baieti vinovati stai calma.

O zi frumoasa ti doresc:*

| edy132 a răspuns:

Fetele nu stiu sa iubeasca, pretuiasca ceea ce au. Cand se plictiseste de unu "next" si putin ii pasa de ce simte baiatu' dupa despartire. Toate fetele sunt la fel, singura femeie din viata unui barbat pentru care trebuie sa puna suflet este MAMA. Dar voi astea din anul 2011 de 14-15-16 ani nu meritati nimic.

| Cappuccino a răspuns:

Buna intrebarea. daca te iubea cu adevarat. daca tinea la tine. da. pana da de alta tongue. daca te faci ca nu-ti pasa de despartire de dansu' il pui pe ganduri serios, il faci curios, ( sasi bage unghian in gat pe romaneste big grin ) ...nu stiu cum e la domsoare. dar la mine trece cu o bauta zdravana cu baietii si cel mai important alte fete big grin.repet daca e dragoste adevarata, ce am sugerat eu te ajuta pe moment straight face rolling on the floor))