| forever4you a întrebat:

Credeti ca vreodata baietii sufera din dragoste? Sau dintr-o relatie care s-a terminat? Sufera si ei sau doar noi suferim ca proastelebroken heartsadcrying

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu suferă măi. Ei să sufere?
Ai văzut roboţi să sufere.Eu nu
Suferinţa este ceva tipic uman sub orice formă a ei.Nici purtătorii de penis nu sunt scutiţi de ea, dar ei spre deosebire de fete ŞTIU să înveţe din lecţiile din trecut
Vorba lu' Vescan:"Sunt aşa pentru că am dat de prea mulţi proşti"

41 răspunsuri:
| forever4you explică:

Multumesc frumos de raspunsuri...si cred ca va dau dreptatehappy

| RoxiutzaRux a răspuns:

Poate ca putin.Hai sa-i intrebamlaughing.

| Tidiii a răspuns:

Acuma depinde si de ce fel de persoana e ''eL''...
al meu sufera stiu eu crying.

xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo

| alexeanca a răspuns:

Baietii sufera pentru fetele care merita.Proastele in schimb sufera pentru toti! Nu te-ai prins?

| andreeeeea a răspuns:

Ba si ei sufera
destul de des
doar ca ei nu spun
nici macar prietenilor lor nu zic
asa sunt ei

| any27alexia a răspuns:

Pai sa zicem ca sufera, dar nu toti baesti mai ales daca el se desparte de tine at nu cred ca sufera.noi fetele mereu punem prea mult suflet in chesti de genu asta

| edy132 a răspuns:

Voi fiinte emotionale ce sunteti(femeile) de ce mai puneti suflet? Daca chiar ati sti sa iubiti, nu ati mai suferi. Ati sti sa ii tineti langa voi. Dar barbatii sunt rationali, creieru-l la treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celor care le pasa cu adevarat sufera dar nu prea vor sa o arate, toata lumea sufera la un punct, nu e nimeni untouchable.

| forever4you explică:

De unde a aparut funda aia ca eu nu am dato!

| forever4you explică:

@edy132 noi poate ca ne chinuim draga sa-i tinem langa noi, pentru ca ii iubim cu adevarat, dar te-ai gandit ca ei poate nici nu-i intereseaza de noi si trec repede la urmatoarea, nu le putem porunci sa stea alaturi de noi toata viatawinking

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Daa si ei noi avem inima dar ne prefacem ca nu ne pasa straight face