| forever4you a întrebat:

Credeti ca vreodata baietii sufera din dragoste? Sau dintr-o relatie care s-a terminat? Sufera si ei sau doar noi suferim ca proastelebroken heartsadcrying

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu suferă măi. Ei să sufere?
Ai văzut roboţi să sufere.Eu nu
Suferinţa este ceva tipic uman sub orice formă a ei.Nici purtătorii de penis nu sunt scutiţi de ea, dar ei spre deosebire de fete ŞTIU să înveţe din lecţiile din trecut
Vorba lu' Vescan:"Sunt aşa pentru că am dat de prea mulţi proşti"

41 răspunsuri:
| faranume_2206 a răspuns:

Unii sufera pentru ca iubesc o fata dar nu pot comunica / vorbi cu aceasta din anumite motive. Nu cred ca ai inteles ceva dar crede-ma ca si baietii sufera din dragoste! (din experienta ti-o spun )

| any27alexia a răspuns:

Pai sa zicem ca sufera, dar nu toti baesti mai ales daca el se desparte de tine at nu cred ca sufera.noi fetele mereu punem prea mult suflet in chesti de genu asta

| RoxiutzaRux a răspuns:

Poate ca putin.Hai sa-i intrebamlaughing.

| andreeeeea a răspuns:

Ba si ei sufera
destul de des
doar ca ei nu spun
nici macar prietenilor lor nu zic
asa sunt ei

| sw33tdoll a răspuns:

Pitbull60 happy Deacord cu tinehappy
Chiar sufera dar nu arata din cauza ca sunt mai puternici ca noi:-(.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pleca toti de la zero dar fiecare se intersectea cu alte situatii.Toti suferim dar la timpurile noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat sa fetele sufera mai mult ca baieti baieti daca o iubeau mult pe acea fata sufereau f mult... e sunt baiat :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Celor care le pasa cu adevarat sufera dar nu prea vor sa o arate, toata lumea sufera la un punct, nu e nimeni untouchable.

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Daa si ei noi avem inima dar ne prefacem ca nu ne pasa straight face

| vicky_3421 a răspuns:

Bineinteles ca si noi si ei sunt oameni,, asa dupa tine tu ce crezi? sufera normal daca a insemnat ceva acea relatie si daca a implicat si sentimente daca nu pot trece foarte usor peste, si de obicei baietii din fire daca sufera nu se arata pentru ca dau dovada de slabiciune daca fac lucrul asta.

| vicky_3421 a răspuns:

Bineinteles ca si baietii sufera, ar fi culmea doar sunt si ei oameni,, ei sufera daca acea relatie a insemnat ceva si daca au fost implicate si sentimente dar daca nu a fost asa nu as prea crede. Oricum cert e ca baietii si daca sufera dupa cineva cu care nu mai are tangente ei nu se grabesc sa arate lucrul asta, pentru ca asa ar insemna sa se dea de gol cat de slabi sunt ei si bineinteles ca nu fac lucrul asta.

| Cappuccino a răspuns:

Buna intrebarea. daca te iubea cu adevarat. daca tinea la tine. da. pana da de alta tongue. daca te faci ca nu-ti pasa de despartire de dansu' il pui pe ganduri serios, il faci curios, ( sasi bage unghian in gat pe romaneste big grin ) ...nu stiu cum e la domsoare. dar la mine trece cu o bauta zdravana cu baietii si cel mai important alte fete big grin.repet daca e dragoste adevarata, ce am sugerat eu te ajuta pe moment straight face rolling on the floor))