| KamaSutra a întrebat:

Credeti in dragostea la distanta?happy

21 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu, si nici tu nu ar trebui deoarece o sa fii foarte dezamagit.

| corbulalbrosu a răspuns:

In asa numita dragoste la distanta din cauza lipsei contactului fizic, sansele de reusita sunt extrem de mici. Raspunsul este din pacate un categoric NU.

Răspuns utilizator avertizat
| DollyWiitch a răspuns:

Depinde de situație, cred că există dar cu timpul trece...

| ywar a răspuns:

Relatiile la distanta sunt de obicei incarcate de tensiune si frustrare si ar trebui sa fie pusi in aceeasi ecuatie 2 oameni extrem de maturi si de siguri pe ei. In plus patina timpului roade al naibii de mult. As spune ca nu!

| Eduard619 a răspuns:

Eu cred daca stii la ce ma refer smug

| ella_6166 a răspuns:

Depinde cat timp satati despartiti si de cat de puternice sunt sentimentele dintre voi. Daca sunteti exista intelegere, rabdare, incredere si iubire se poate.

| KamaSutra explică (pentru Eduard619):

Tre sa.ti zic cevabig grin

| Doub a răspuns:

Nu.straight face

| Eduard619 a răspuns (pentru KamaSutra):

Vezi ca nu pot sa-ti trimit mesaje nu stiu ce are :/

| RAY a răspuns:

Eu nici in dragoste in apropiere nu cred da la distanta,daca esti credul /a da e o varianta sa te lasi pacalit, sti o asa relatie nu ofera nici o garantie /baza solida in timp apare dezamagirea, suferinta mai bine singur/a decat cu cineva imaginar, cred ca personalele astea sufera de multe frustrari, complexe

| LoveSleep a răspuns:

Nu.

| Giulia97Anna a răspuns:

Prietenul meu a plecat a doua oara in strainatate.Crede-ma ca nu e usor, dar merita cand se intoarce inapoi si-i vad ochisorii aia

| Emilian65 a răspuns:

N-am crezut, nu cred si nu voi crede niciodata. Asta este o relatie de fatada.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si pe Mos Cracila inca il astept anul asta

| Silvia93 a răspuns:

Da

| Vasy10 a răspuns:

Am crezut, si eu am avut o asemenea relatie totul a mers bine pana Intr`o zi. Daca intelegi ce zic nu vreau sa-ti spun ce s-a intamplat dar pe scurt crede-ma ca sunt foarte putine sanse ca sa ramaneti impreuna.

| Robyyy98 a răspuns:

Am incercat sa am o relatie la distanta de vreo 2-3 ori. Niciodata nu a mers bine, deci nu prea cred...

| Clausd10 a răspuns:

Doar daca celalalt este plecat pentru o perioada scurta de timp. Dar daca unul e la munca iar celalalt ramane acasa...mai greu. Oricat s-ar iubi, e de ajuns o scapare, o persoana care sa semene cu a ta, un moment mai influentabil si... pufff, s-a destramat vraja.