| Neimportant a întrebat:

Crezi în dragostea la prima vedere? Este posibil aşa ceva?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai cred in asa ceva. Vreau sa spun ca eu am neaparata nevoie sa cunosc modul de a gandi al unui om pentru a fi atrasa de el, dar stiu ca exista dragoste la prima vedere pentru ca mi s-a intamplat cand eram mai mica(si mai naiva laughing ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric DA.Si poate iesi ceva frumos si durabil.Numai bine.

| Sophiie a răspuns:

Da. Eu si prietenul meu suntem acum de 5 luni de zile impreuna, dar ele trebuiau sa fie 8 dar o perioada de 3 luni am fost despartiti si in aceste 3luni nu ne-am vazut nimic si am realizat amadnoi ca nu putem sta departe unul de celalt. Si neam cnoscut intamplator pe drum, la bunicii mei la tara. El a fost rpimul si cand m-a vazut nu stia nimic despre mine in afara faptului ca se indragostise de mine... cu timpul a reusit sa se bage in seama cu mine si acum suntem de nespartit.

| nikoleta1324 a răspuns:

Da, zeu sincera sa fiu eu cu toti baieti cu care am fost eu mam indragiostit de la prima vedere tonguetongue deci da este posibil big grin si eu dwa cred in dragoste la prima vedere big grinbig grin

| Demonull a răspuns:

Hm...Da poate ma simt atras de o fata la prima vedere, dar nu o si iubesc.Defapt primul gand care imi vine atunci ar fi.„Ah ce ti-as face" laughing

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Daa este super posibil ce-mi place acest sentiment!

| madyddd a răspuns:

Ei bine, economiseşti ceva timp.

| DuNh1LL a răspuns:

Da ^_^.Eu chiar cred in asa ceva, exact asta mi s`a intamplat duminica trecuta, adica nu pot sa spun ca o iubesc, cum a zis Aditu92, dar ma simt atras de ea laughing

| mona a răspuns:

Da se mai intampla asta dar rar

| DWRobin a răspuns:

Pentru unele persoane cred ca e posibila dragoste la prima vedere.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Nu cred deloc in dragoste...ce tampenie oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nikoleta1324):

Daca ai fost cu mai multi si cu toti a fost de la prima vedere iti dai seama ce dragoste a fost ca te-ai despartit de toti!rolling on the floor)rolling on the floor

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Da cred, am patit-o a fost ceva scurt dar frumos.