| RaulMezdrea a întrebat:

Cu fac prin modul cel mai usor sa atrag niste fete

13 răspunsuri:
| 48KRazvan a răspuns:

Paaaaaaaiiiii te duci fluturand niste bacnote de 500 de euro si sar ele pe tine sau mai e varianta 2 te plimbi cu BMW-ul pe centura

| Zenit313 a răspuns:

Daca esti ingrijit, stii sa te comporti, sa vorbesti, arati bine..nu trebuie sa te obosesti.
Daca nu..trebuie sa ai bani.

| TheCrisLv20 a răspuns (pentru 48KRazvan):

De acord

| bogdandinro a răspuns:

Mai cresti 3 ani si dupa aia incerca sa nu devi cocalar si o sa fie ok

| xeod a răspuns:

"Grow a freakin' beard."

| Torak_Dimas_1992 a răspuns:

Fii amabil, educat, cavaler si simplu, si fetele se vor trage la tine. Daca vor sti sa aprecieze calitatile tale.

| 1261996 a răspuns:

Zambet,simtul umorului, inteligenta...depinde si cum arati.

| AlexJman97 a răspuns:

Te iei de buci si sari in sus!

| sirisacm a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa urmaresti masinile bengoase pe strada(daca nu cumva ai tu cateva acasa), sa iti faci poze cu ele si sa ti le postezi pe feis-buc. neaparat de retinut e faptul ca trebuie sa dai senzatia ca e a ta masina, stand rezemat de ea, sau chiar stergand-o cu o carpa in timp ce ti se face pozawinking

| epurel a răspuns:

Uite nene, te face magnet de tipe. http://pandoras.realitatea.net/......10895.html

| Alexandra0077 a răspuns:

Lasati parul mai lung si nu te imbraca colorat

| VineMiticaBossu a răspuns:

Daca ai intre 10 si 12 ani nu e de tine.mai asteapta.
daca ai peste 14 ani te ajuta propria experienta

| Terminatorul2 a răspuns:

Uite nu crezi ca esti cam borac pentru a atrage fete mai cresiti 2 ani si atunci sa vi cu intrebari de genu asta