| anonim_4396 a întrebat:

Cu sau fara par pubian la baieti?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic fara...(deoarece nici tie nu cred ca iti place o fata cu par pubian)

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Parerea mea *fara* doar nu esti maimuta nu?laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Buna asta laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu?

| Cristiann25 a răspuns:

Cu JUNGLA AMAZONIANA! Doamne ce intrebari stupide.Normal ca si fetele si baietii vor ca partenerii lor sa fie fara pentru ca asta tine si de igiena fiecarui om in parte.

| e7d7n7 a răspuns:

Orice fată o să-ţi spună că fără. Imaginează-ţi o fată care îţi face sex oral şi tu ai ditai pădurea ecuatorială pe acolo.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Fiecare cu gusturile sale, importantă este igiena.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Cu șteocă să fie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Fara par pubian mult mai bine.
Te pup!

| Oana92 a răspuns:

Fara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa-ti pastrezi parul pubian, sa-l tunzi usor la suprafata ca sa nu ai claie in pantaloni. iar daca domnitei tale ii place ras...pai spor la treaba. succes.

NOname
| NOname a răspuns:

Pe căldura asta...mai întrebi?