| Simplyy a întrebat:

Cum aflu ce nu ii place la mine?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Intreaba si ti se va raspunde... noi barbatii nu prea prindem chestiile subtile, asa ca cel mai bine e sa pui problema direct intr-un mod serios, si orice ar zice sa nu te superi prea rau, pana la urma poti sa o consideri o critica constructivawinking

4 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Intreband pe cel caruia nu-i place!

| Simplyy explică (pentru drhotzu):

Si daca o sa imi spuna ca nu stie sau daca va ocoli subiectul ce fac? straight face

| Hash001 a răspuns (pentru Simplyy):

Rinse and repeat. Incerci din nou alta data.

| Simplyy explică (pentru Hash001):

Am incercat de prea multe ori, mereu cand eram cu alt baiat numai la el ma gandeam si lasam acest baiat si ma intorceam la el...
straight face