| skizz0 a întrebat:

Cum ai reactiona daca o persona de sex opus, necunoscuta ti-as spune dintr-o data ca te iubeste? :o x_X

11 răspunsuri:
| Altair_Ty_1990 a răspuns:

O reactie ceva gen: Cine te-o platit?

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate as fi surprinsa...dar poate e un admirator secret
Un zambet larg si as intreba,,, de unde stiii. ma cunosti de undeva '' laughing

| clickclicksnap a răspuns:

Necunoscuta? Mai exista dragoste platonica? Hmm... in fine, nu stiu cat de "necunoscuta" ti-e persoana, probabil va cunoasteti si nu ati avut decat o relatie de prietenie iar acum si-a luat inima in dinti si ti-a zis ce simte legat de tine. Daca intr-adevar este necunoscuta si nu ati avut nici-un contact pana acum, nu prea e iubire ci doar atractie... Hai sa fim seriosi. Datele tale sunt putin incomplete pentru a primi un raspuns cert. Numai bine.

| skizz0 explică (pentru Fatamuntilor):

Atunci eu chiar am facut cv gresit. i-am scapat un pumn in ficat... big grin

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca ar venii shakira/sau fete frumoase hmm cred ca as face asa http://www.e-pets.ro/images/ForumImages/35973/1_fotografie-0786.jpg

Daca ar venii d`alea urate le-as zice frumos: http://nostres.ucoz.ro/......rg/1-0-313

| Fatamuntilor a răspuns (pentru skizz0):

A fost un gest spontan, nu prea poti stii ce-i in mintea baietilor.
Eu zic a pastrezi distanta, pana esti sigura ca are intentii serioase!

| iSaidNo a răspuns:

As zice: "Da, si eu.Ai o tigara?".Nu fumez, dar mi se pare o replica interesanta O_O

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La cat de usor se zice in ziua de azi acest cuvand, nu cred ca ar fi c eva iesit din comun, as rade, si i-as zice sa se trezeasca, probabil are un cosmarhee hee
O zi frumoasa sa aihappy

| OnuOnulică a răspuns:

Iaş zice că şi eu îl iubesc. Apoi ne-am uita amândoi la un film romantic pe redtube sau tube8.

| DaW a răspuns:

E bine ca e de sex opus rolling on the floor

greece12
| greece12 a răspuns:

As rade si i-as raspunde ca si eu iubesc, dar pe altcineva.
happy