| Alina2910 a întrebat:

Cum convingi un baiat care nu te place deoarece esti mai mica decat el sa te placa?

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Nu nu esti prea MICA pentru o relatie si cred ca e un tampit pentru ca nu te vrea si arata-i ce pierde incearca sa fii cat mai buna si mai frumoasa dar prefa-te ca nu te intereseaza pers lui ba chiar poti sa vb cu alti baieti cand esti in preajma lui! Crede-ma am patit-o si eu! Bafta!

14 răspunsuri:
| Lanaa a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate.
daca nu te place, asta e. Move on

| GicaGheorghe a răspuns:

Mica la varsta sau la inaltime? si ce diferenta.Deoarece pe mine nu ma deranjeaza o fata care e mai mica in ani 2-3 ani

| Chauderitza a răspuns:

Buna Alina.
''Dragostea cu forta nu merge''
Esti mai mica, nu are nimic.
Fii tu insati. Nu il baga in seama, ca tu daca ii dai atentie si ii arati ca iti place de el.el te va folosi.va zice:''hmm,asta ma place,ia sa o incercam. sad ''
INDIFERENTA UCIDE!
Sa te faci frumoasa,sa te imbraci frumos.Dar nu prea il baga in seama.
Este mai bine asa.
Te faci frumoasa,te imbraci etc,si treci pe langa el cu prietene, ii zambesti si chestii din astea.Dar nu ii arata ca il placi, ca te va folosi.
Pa-pa Alina!
Bafta! :*

| crisangel33 a răspuns:

Depinde cat de mica esti, parerea mea

| gabytzu6969 a răspuns:

Usor e mare diferenta intre voi id gabytzu6969

| blaxy a răspuns:

Sa te maturizezi si sa nu arati ca esti asa de mica

| mgtow a răspuns:

Daca el e major si tu minora se intelege pentru ca nu vrea sa fie pedofil si mai ales nu poti obliga pe cineva sa fie cu tine treci la altul.

| Alina2910 explică:

Eu am 12 ani el 15 ani

| blaxy a răspuns (pentru Alina2910):

Pffffff...sigur ca nu te va vrea.mai astepata vreo 5- 6 anisori

| Alina2910 explică (pentru GicaGheorghe):

Nu stiu cel deranjeaza pe el.mi-a zis ca is prea mica pentru o relatie si din astea

| Alina2910 explică:

Mi-a spus ca sunt inca prea mica pentru o relatie

| blaxy a răspuns (pentru Alina2910):

Corect a spus.iesti prea mica

| Narcis2007 a răspuns:

Plimbate "din greseala" dezbracata prin fata lui

| luly16 a răspuns:

Fii mai cool...care e diferenta de ani fato_?