| BlackSatan a întrebat:

Cum credeti ca ar fi cel mai usor sa o dezvirginez pe prietena mea? Vrem sa facem dragoste dar aman 2 suntem virgini.
Eu cum ar trebui sa stau in asa fel ca pe ea sa o doara cat mai putin posibil? Stiu ca trebuie sa facem un preludiu lung in care ea sa se excite foarte tare dar altceva nu stiu.

Răspuns Câştigător
| LolaAlina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu te iei dupa tot ce iti spune lumeahappy Unele chestii de pe aici sunt niste prostiihappy.
Ca fata, iti pot spune ca pe ea oricum o sa o doara, si durerea nu "dureaza foarte putin". Primele dati o va durea. Ce zic eu, cel mai bine ar fi sa stai tu deasupra, va fi mai bine pentru ea. Faza cu preludiul lung e buna, dar tu trebuie sa fii finut. Usor si incethappy. Si categoric, folositi prezervativul! Sper ca te-am putut ajuta.happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Indiferent ce pozitie alegi, important e sa nu fi brutal, fa o usor si cu prudenta

| BlackSatan explică (pentru mona):

Am inteles ca daca o fac incet prelungesc durerea.Si fata trebuie sa stea cu picioarele foarte departate.

| DaniAdrian a răspuns:

Mai ce vreti voi sa faceti aici nu se programeaza, vine de la sine, si cand se intampla pur si simplu va tavaliti prin pat tu pe ea, dupa care vine randu ei si tot asa, doar daca nu esti vreunu care are 60 de KG doar pe un picior, atunci ar trebui sa slabesti ceva si sa stea ea deasupra.Si durerea dureaza foarte putin nu prea iti dai seama din cauza placerii.Deci data viitoare vezi si tu ce scrii pentru ca unii vor crede cu totul altceva. Bucurativa de clipe si vei vedea ca nu trebuie sa-ti faci vreun plan in minte, cum sa o iei in brate sau sa te pui peste ea.

| ivascu30 a răspuns:

Ideal ar fi pozitia misionarului, adica ea sa stea pe spate.trebuie sa nu te grabesti, nu prelungesti nici o durere stai linistit.si sa ai un prosop prin apropiere, se poate sa curca sange.si foloseste un prezervativ

| Alexct21 a răspuns (pentru ivascu30):

Nu ai nevoie sa folosesti prezervativ cand esti virgina

| Pushtoaik a răspuns:

Pentru alex945 cum adica nu trebuie sa folosesti prezervativ daca esti virgin/a?