| SarmalutaPuternica a întrebat:

Cum credeti ca ar reactiona un baiat daca i-as fura un sarut pe gura si nu orice sarut vreau sa-l sarut cu toata caldura din inima? M-ar bate?

19 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Depinde de tine. daca esti ingrijita, frumoasa, si daca mai ai si o personalitate simpatica, ar reactiona in stil frumos cu o invitatie la o limonada tongue

| badearazvan a răspuns:

Posibil s-ar bucura acum depinde si de tine, dar sigur nu te-ar bate daca aveti peste 15 ani

| SarmalutaPuternica explică (pentru badearazvan):

Am 19 de ce spui ca nu m-ar bate daca am peste 15?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te place, nu te bate laughing

| danutzu96 a răspuns:

Acum depinde, el a dat semne ca te-ar place? Daca da nu ar trebui sa iti fie frica.

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca extazul si placerea sa-l "paralizeze" si pur si simplu sa nu reactioneze, sa ramana uluit, sau din contra excitatia produsa sa-l transforme intro "fiara" care sa-ti devoreze buzele.

| RAY a răspuns:

Da te-ar lua la bataie in pat sau unde ati fi

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

big grin măăăă

| 334499 a răspuns:

Hehe Cred ca ar intelege ca il placi foarte mult si ati incepe o relatiewinking Depinde si cine este acel baiatwinking O fata cu iniativa e un lucru mai rar. Poti transforma baiatul acela in ceva care poate sa te uluiasca big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

In care ipostaza m-ai vedea?

| stfnn a răspuns:

Sa-ti iei o punguta sa-ti pui dintii.

| 愛日本 a răspuns:

Daca nu te place deloc, posibil

| matrixismyname a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-i asta lu' Rihanna.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic sa nu te riști

| Mayar a răspuns:

Hehehehe! rolling on the floor
Ce amuzanta esti! Cum sa te bata acuma?! Nu te bate, eventual te face luda, dar nu te batehee hee

| Suck a răspuns:

Hai incearca pe mine, sa vedem ce se intampla.

| 334499 a răspuns:

Eu nu cred ca ai vrut sa termini cu " M-ar bate?" tongue

| MskDesign a răspuns:

Are dreptate laughing

| DonaldTrump a răspuns:

1.Sa pot sa trollezi copi de 11 hani care sa crad amuzanti dar in viata rala sunt fraheri care nu stie sa scrie corect.
2.Cu papaion doar cu papion.
3.As muri fara net.
4. Tiganii
5.Pe mine, normal
6.PE Hussain am auzit ca e mescher tipu.
7.Bebelusi
8.Normal ca sunt amuzant, ist cel mai amuzant da pa tata categoria
9. Pornografie
10.Un tren nou.
11.Cand am cazut in sant si mo ridicat macaraua
12.3 METRII IN LATIME
13.acceasi care o port si la prezervativ daa
14.Adolf Hitler si Satan
15.Ja
16.Heil je