| vikipedia a întrebat:

Cum credeti mai bine sa spui la o fata ca iti place de dinsa sau sa iti fie rusine

8 răspunsuri:
| andrusklove a răspuns:

Eu cred ca cel imi bine ar fi sa-i spui cati place de ea dar sa nu ''te manance''...sa o iei mai userel...bafta la agatat fata!

funda>>?

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Sa ii spui! clar! happy

| BRG a răspuns:

Să î ți fie rușine, dacă nu îi spui.

| Elena1234456 a răspuns:

Sa ii spui, dar sa nu pari prea disperat.

| 000nina000 a răspuns:

Sa ii spui, dar cred ca tie iti este frica sa nu primesti un raspuns negativ..."""mie nu imi place de tine""""

| doarEu001 a răspuns:

Stii tu: cu rusinea mori de foamelaughing daca ii spui iti maresti sansele de a fi impreuna cu fata respectiva, daca vei tacea o sa regreti ca nu ai avut curajul acesta, mai ales ca poate cine stie, si ea te place:p

| ReneesmeCullen a răspuns:

Sa ii spui clar!

| vikipedia explică (pentru ReneesmeCullen):

Mersi