| eusuntsmecher a întrebat:

Cum e normal ca prietena mea sa zica ca o am mica atata timp cat ea e virgina si nici macar nu am putut s-o penetrez ca o doare prea tare laughing)

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

Spune-i ca gustul conteaza, nu marimea!

11 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

O doare de cât de mica e rolling on the floor

Asta s-o uitat la prea multe filme.

| RAY a răspuns:

Tu glumesti man?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca a mai vazut si altele si poate sa faca comparatie happy

| GoldenZenith a răspuns:

O fi virgina doar într-un loc și probabil a mai văzut altele la viața ei și face comparație.

| Freya1 a răspuns:

Acuma nu trebuie sa stea foarte atenta sa isi dea seama ca e mica si de durut oricum o doare daca e virgina si daca e mica si daca e mare

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca penisul tau fata de degetul tau aratator este putin mai gros si mai lung, si daca ''pasarica'' ei nu a fost masturbata intravaginal, poti fi convins ca o va durea si s-ar putea sa o doara chiar insuportabil. Intr-adevar depinde si de marimea degetului tau...aratator. big grin

| sofisis a răspuns (pentru corbulalbrosu):

E prima data cand chiar ai haz laughing

| kandaraki a răspuns:

Pai daca o ai chiar mica ce te lauzi?
o ai mica de asta nu te vrea si nu iti da nimeni nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu-i aşa greu să îţi dai seama dacă e mică sau nu. Şi tu ştii cel mai bine dacă chiar aşa şi e.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Violleta2022):

Ești o persoana amuzantă.