| Andrei5001737 a întrebat:

Cum e posibil să intre 20 cm intr-un vagin? Când văd ca pe net scrie undeva la 8-12 cm maxim? Și dacă da, se poate obișnui o femeie cu așa penis?

Răspuns Câştigător
| LePapillonSurvivant a răspuns:

Andrei, crede un om cu destui ani peste tine. Nu conteaza lungimea. Poate conta grosimea, dar conteaza enorm ce faci in pat:cum o exciti, cum o faci sa se simta, conteaza sa nu te repezi sa o penetrezi, conteaza sa va miscati intr-un ritm convenabil pentru amandoi. Daca ai penisul decalotat permanent ai avantajul ca poti termina mai greu si o sa te tina mai mult. Marimea este un detaliu..nu foarte important. De aceea se spune ca filmele deochiate sunt extrem de toxice.

28 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Vaginul este foarte elastic. Daca se dilata atât de tare sa iasă un copil, crezi ca ar fi imposibil pentru niște putze? Doar de la o mărime foarte mare ca si lungime, intra doar pana într-un punct

| mihai69 a răspuns:

Fiecare paloș are o teacă pe măsură.

| Andrei5001737 explică (pentru Miruna333):

Păi și care ar fi aceea mărime aproximativ?
Și cu 20 cm chiar dacă de la 16cm o doare, tot se poate obișnui?
Dau funda

| Cavaler001 a răspuns (pentru Miruna333):

Cam răutăcios răspunsul tău sa zici că la 20cm sunt putze.

| Yaesmin a răspuns:

Da, e visul ei.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa între un asemenea penis intr-o păsărica 8-12 cm.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde și de vagin, unele sunt mai lungi, altele mai scurte, mai înguste, sunt vaginuri în care intra și 20 cm, iar altele simt dureri și la 12-15 cm pentru că penisul atinge colul uterin fiind prea scurt. Penisul nu intra până în uter, dacă vaginul nu este suficient de lung pe interior și nu se lubrifiaza și dilată cum trebuie, nu va intra 20 cm.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu cred se poate obișnui cu așa ceva.

| Andrei5001737 explică (pentru Cipi1212):

Dar de one night măcar poate ar merge laughing tu ce zici?

| Cipi1212 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Vaginul are o anumită lungime 7-15 cm. Dacă vrei să îți distrugi iubita este problema ta.

| RAY a răspuns:

Nu lungimea determina placerea și grosimea, deci vaginul ei se dilata că vrea ceva gros nu subțire și lung

| Andrei5001737 explică (pentru Cipi1212):

Ce să se distrugă?

| Cipi1212 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Femeia nu poate permite o asemenea mărime. Deși nu cred că există un asemenea bărbat dotat.

| Andrei5001737 explică (pentru Cipi1212):

Am încercat cu prietena mea am 16 cm și am mai pus prelungitor de 4, 20 în total … unde a putut intra atâta? O doare tare de 3 zile nu am mai făcut nimic …. Alți parteneri nu a avut deci îmi e să nu fi pățit ceva … acum tot mai puțin o doare …. O să mă simtă prea puțin fără prelungitor acum?
(La aruncat) laughing

| Andrei5001737 explică (pentru Andrei5001737):

Deci ce s-a întâmplat de a permis asemenea mărime? Cu greu dar a permis

| Miruna333 a răspuns (pentru Cavaler001):

Deloc răutăcios. Mă refeream strict la acea comparație.

| Miruna333 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Nu știu, mărimi monstru, vezi în filmele porno de unde nu mai încape laughing Dacă o doare la 16, nu știu. Poate e ea foarte strâmtă și poate nici lubrifiată cum trebui. Să se obișnuiască cu dildo uri

| Cavaler001 a răspuns (pentru Miruna333):

Daca e prea mare atunci iar nu va convine (gen mandingohappy. Nu mai rade că nu-mi frumos și bucura.te daca ai noroc sa dai peste așa ceva. Bineînțeles că nu contează doar lungimea, dar nu e un subiect pe care sa.l discutam aici poate happy
O zi frumoasă.

| LePapillonSurvivant a răspuns (pentru Andrei5001737):

Esti foarte inteligent. Eu, in locul iubitei tale te paraseam pe loc. Gratie manipularii, ai facut-o sa accepte si mai mare decat o ai. Eu nu cred ca o ai de 16 cm si nici nu e important asta. Punctul G se afla la aproximativ 5 cm in interiorul vaginului pe peretele anterior. Trage dumneata concluzia.

| Andrei5001737 explică (pentru LePapillonSurvivant):

16,50 am… sincer … nu am motiv sa mint, dar mi se pare foarte mica oricum

| Miruna333 a răspuns (pentru Cavaler001):

N-am spus asta, insa, la o marime monstru, cum am specificat, oricum nu intra tot, deci inutil. La fel

| Cavaler001 a răspuns (pentru LePapillonSurvivant):

Bine punctatwinking

| Cavaler001 a răspuns (pentru Miruna333):

Daca e de 20cm e puta am înțeles. Daca e de 30-40 e monstru. Îți doresc să găsești ce cauți (25cm.tu știi, dar cum am mai spus și eu și alții nu doar mărimea conteazăwinking

| Miruna333 a răspuns (pentru Cavaler001):

Fiecare are preferintele lui laughing Nu trebuie sa te simti atacat. Pute sunt toate happy

| Cavaler001 a răspuns (pentru Miruna333):

Nu.am de ce happy Eu sunt mulțumit de mine și nu doar eu happy
Oricum ar fi, important e sa.si facă treabă și femeile sa fie fericite. Până la urmă voi sunteți cele care trebuie satisfăcute happy

| Cavaler001 a răspuns (pentru Cavaler001):

.că la noi e mai ușor laughing

| Andrei5001737 explică (pentru Yaesmin):

Parcă 17 era mare pentru tine, cu 20 ești mai ok decât cu 17? Da fără să rămână afară laughing