| unknown12356 a întrebat:

Cum este,, prima data,,? Detalii...

Răspuns Câştigător
| cicika a răspuns:

Prima data trebuie neaparat sa fie cu o persoana care te merita, de exemplu eu am facut-o cu un baiat pe care il iubeam enorm dar el pe mine nu. dar pur si simplu noi exeam si aveam relatii si era foarte vesel dar eu regretam ca am facut-o cu unu care nu ma iubeste si dupa un timp nu ne-am vazut o luna si cidn ne-am vazut deja el era indragostit de mine si pina azi suntem impreuna avem 2 ani si suntem fericiti si ne iubim! Prima oara a fost cu durere dar el asa ma saruta cu dragoste ca parca il doream mai tare si mai tare. si el nu deodata a facut asta dar in citeva zile deoarece nu doarea sa am dureri si cidn cu totul l-am simtit in mine atunci si singerari am avut! Funda/

13 răspunsuri:
| DiazAndreea a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| DiazAndreea a răspuns:

Si sa adaug..prima data la ce?

| unknown12356 explică (pentru DiazAndreea):

Fata

| crack123 a răspuns:

Ca baiat e foarte rapid laughing

| unknown12356 explică (pentru DiazAndreea):

Prima noapte

| Azµre a răspuns:

Depinde, te poate durea sau nu, depinde de fiecare organism în parte, poți avea parte de o penetrare ușoară cu durere mică și fără să-ți curgă sânge, fie una mai dureroasă, depinde de fiecare în parte.

| crissa20 a răspuns:

Te referi prima data cand faci dragoste? Pay nu prea iti place, chiar daca esti excitata si esti langa persoana care te iubeste si o iubesti, tot te doare putin, curge sange..etc...mie mi-a curs sange cam de 3 ori in primele dati si abia dupa aceea a inceput sa fie altfel, dar depinde si de organism, de ce himen ai..etc

| DiazAndreea a răspuns (pentru unknown12356):

Pai...dureros. si depinde cati ani ai, ai grija sa foloseasca prezervativ pentru ca si pentru prima oara cand o faci poti sa ramai insarcinata. curge un pic de sange.
e dureros, si ar trebui sa fie cv special cu o pers la care tii, adica sa fie din dragoste

| Ycu a răspuns:

Nu va mai speriati fratilor asa prima data e foarte simplu nu aveti nimic de facut decat sa va dati pantalonii jos, dupa aia este foarte foarte simplu, te pui pe w.c si termini, nu stiu ce va speriati as de tare.

| ReiVaN a răspuns:

Prima data cand esti insolvent la plata / dai din cap la tribunal si avocata-i beata.
restul e can-can.

| sebilici a răspuns (pentru crack123):

Poate pentru tine big grin sau depinde ce inseamna rapid pentru tine?

| persseuss a răspuns:

Pentru fete doare putin dar daca este cu persoana iubita o sa fie frumos

| Alexandru0007 a răspuns:

Minunathappy