| bytzuuuu a întrebat:

Cum fac ca unui baiat sa ii placa de mine desi el are prietena?big grin...

Răspuns Câştigător
| GuraLumii a răspuns:

Ii spui ca persoana lui nu te intereseaza, iar dupa reactia lui mai vorbim

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rogi o prietena care il cunoaste sa i spuna ca iti place de el si... dupa stai mai mult in jurul lui si sa te uitzi la el.

La mine a mers.

mult noroc

.

love struckX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii zici ca te iubesc si ca vreau sati dovedesc prin sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine.Eu trec pe a saptea el a terminat a opta, dar n-am avut ocazia sa-i spun ca imi place de el, desi am fost la aceeasi scoala. El avea o prietena care era de aceeasi varsta cu el. Dar tipa era de treaba. Te sfatuiesc sa-i lasi pe amandoi in pace si sa-ti continuui drumul ca doar nu este ultimul baiat din lume, poate va da norocul peste tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa nu ii arati ca iti place de el sa fii rece sa-ti faci si uh"preten"sh atunci sigur iti va da o sansa:*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, de 14 ani sunt cu prietenii mei la bloc si am copilarit impreuna si inca copilarim, printre ei se afla un baiat pe care il plac mult, dar are prietena si imi e rusine sa ma bag, dar de fiecare data cand se plimba cu ea si da intamplator de mine, se uita foarte atent, fix, chiar intoarce si capul dar prietena lui nu spune nimic... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in aceiasi situatie sa nu faceti prostia sa va plangeti in fata pritenilor sai si nici sa ii spuneti ca il iubiti ci sa va purtati cu indiferenta pentru ca daca o sa ii spui o sa isi bata joc de tine dar aveti grija nu toti sunt la fel uni sunt diferenti si daca o sa ii zici ca il iub enorm de mult poate acela este diferit si va zice ca da va vrea sa fie cu tine asa ca eu te las si daca iti plc sfatul meu si mai ai nevoie de ceva vb cu me (id: inna_pitik) popzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... te joci cu el pe mess adevar sau provocare:d si daca alege provocare ii spui"te provoc sa-mi spui daca iti place de mine"batting eyelashes :d eu asa am facut dar la mine a fost inverslaughing:d puup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa mine ar trebui sa ii spui in fata, apoi vezi ce iti va spune si cum reacioneaza. Daca nu date pe langa cel mai bun prieten al lui si daca simte ceve pentru tine va fi gelos dar gandeste si la fata aceea pe care o paraseste daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu e o idee chiar buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus ca si mie mi sa antamplat lucru asta mie imi place sunt andragostita de iubytul lui sora mea si el tine la ea cum pot sa fac ca sa se uite la mine

| steph a răspuns:

Ce ai zice daca ai avea tu un prieten si o fata careia ii place de el pune intrebarea asta?

| ralucuta a răspuns:

Spune-i ca nu-ti place de el, si daca nu intelege spune-i prietenei lui

| natalita a răspuns:

Spune-i ca prietena ta te uraste nespus de tare

| natalita a răspuns:

Spune-i pur si sinplu ca prietena ta te uraste nespus de tare!

| Ani4kqa a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna ce vrei sa faci tu!

| didy99 a răspuns:

Incerci sa ii spui ca fata aia il insala si atunci el se desparte de fata aia si e al ta (mie mi-a merswinking )