| Neagu_Diana_1998 a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa daca nu ma place?

Răspuns Câştigător
| Koko21 a răspuns:

Aratati armele spune-i cal iubesti funda?

9 răspunsuri:
| 4psiho a răspuns:

Păi dacă nu te place nu prea ai ce face. Dragoste cu forța nu se poate.
Încearcă să vezi de ce nu te place și fă schimbările necesare.
Totuși dacă te-ar întreba pe tine un băiat: cum să fac o fată să mă placă dacă nu mă place, ce i-ai răspunde? happy

| neutrino a răspuns:

Misiune imposibila.

| ywar a răspuns:

Ii faci vraji cu... frisca de pe savarina.

| Koko21 a răspuns (pentru ywar):

Ywar lasa jignirile ca nu e amuzant pentru alti poate pentru tine si lasa fata in pace a pus doar o intrebare tongue

| Koko21 a răspuns:

Draga eu zic sa-l uiti ca e o misiune imposibila nu poti cu forta cum au spus ceilalti

| ywar a răspuns (pentru Koko21):

Cu ce am jignit? Am injurat pe cineva? Unele intrebari de pe acest site sunt puse doar ca sa ne aflam in treaba si sa fim vedete peste noapte.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca un baiat nu te place poti sa stai in cap sau sa ridici un elefant, nu va schimba nimic

| Pandicorn1428 a răspuns:

Hei... nu poți face un băiat sa te placa daca vezi ca nici măcar nu te simpatizează. E vorba de acea "chimie". Nu spun ca e imposibil sa te placa doar ca nu poți sa fortezi lucrurile pentru ca mai rău le vei strica.
Sfatul meu e sa încerci sa accepti faptul ca nu te place si o sa treci peste. Nu încerca sa te schimbi pentru un baiat deoarece nu are sens.

| bianca1102 a răspuns:

Incearca sa gasesti pe altcineva, acela poate te va placea; mie mi-a placut de un baiat care nu ma place, dupa ce am aflat asta ma amagea, prin diferite gesturi si priviri specifice lui...I-am aratat si eu ca nu-mi mai pasa, era obisnuit sa ma uit la el si el la mine cand treceam unul pe langa celalalt, ei bine nu mai faceam asta; incerca apoi sa ma faca sa rad, sa ma amuz, dar el ma uitam la el cu scarba...Ideea este ca se va intoarce la tine, daca ii pasa, daca nu, NU.
Dar acum depinde daca va cunoasteti : noi nu ne cunosteam prima data, dar a fost o serie de intamplari care ne-au facut sa o facem.
Daca nu va cunosteti, eu spun sa te duci mai mult in locurile in care sta el, sa te uiti la el, Imprieteneste-te cu prieteni de-ai lui (sau colege daca cumva baiatul e de la scoala), si asa vei ajunge sa vb cu el.
Daca va cunoasteti e mult mai usor, vorbeste-i, poti tine diferite conversatii despre subiectele pe care ai vrea sa le discuti cu el.
Sper ca te ajut, dar eu raman la parerea ca daca nu te place, gaseste pe altcineva.