| dutulici a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca iti place de el?

Răspuns Câştigător
| Irina_Dt_1996 a răspuns:

Buna!

Ca sa ii spui unui baiat ca il placi mai intai trebuie si normal sa fii cat mai apropiata de el. Poti de exemplu mai intai sa devii prietena cu el. Si poti face rost de numarul lui si... desi e greu ii poti spune printr-un mesaj ca il placi sau poti ruga o prietena sa te ajute in acest caz adica sa ii spuna ca il placi sau poti sa ii spui pe mess... dar cel mai simplu e prin mesaj sau pe mess ca desi te simti ciudat poate sa mearga destul de bine.

Sper ca ti-am fost
de ajutor si mult
noroc!

15 răspunsuri:
| cmihai98 a răspuns:

nu e asa greu :dar trebuie sa te apropi mai intai de el stii sa stai mai mult cu el sa vorbestib mai mult cu el sh intr-un moment ii vei spune ceai pe suflet adica (te iubesc)

| cmihai98 a răspuns:

Mult noroc sh sami spui cum a fost bine

Este foarte usor happy
Trebuie sa urmezi urmatorii pasi:
Sa incepi usor usor sa-l cunosti si el pe tinehappy
Apoi sa ii spui ca simti ceva pentru elhappy
Si pasul 3 Il intrebi sau il lasi sa-si dea seama daca vrea sa fie cu tinehappy

| oanard174 a răspuns:

Nu e bine sa-i spui unui baiat ca il placi, din punctul meu de vedere, apoi o sa faca ce vrea cu tine si o sa te ia de fraiera, faci ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Ii spui in felul urmator:
"Sunt buna la pat si se pare ca ai norocul sa te plac.Haide,nu-ti rata ocazia!"

Sper ca am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui asa:`bey prostule, esti un `tompit`, te urasc`...

| Yoana a răspuns:

Eu am facut asta si dupa mi-a parut ff rausad.
Nu ii spune in mod direct. big grin

| oanard174 a răspuns (pentru AskVlad):

Gaseste altu

Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns (pentru AskVlad):

Dar daca tipului ii place de ea, dar nu vrea sa recunoasca ce inseamna?
inseamna ca nu e barbat, ori sunt amandoi copii.

| BassBoost a răspuns:

Daca esti timida incearca pe mess...e mai usor

Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns (pentru AskVlad):

Mai,cam asa e, eu nu te contrazic, eu mi-am exprimat parerea mea(nu am generalizat), dar daca nici ea nu are curaj...nu stiu cate sanse sunt ca sa fie impreuna.pa.

| Lazar_Andrada_1994 a răspuns:

Hmm, multi zic ca este greu intr-adevar este greu dar ar trebui sa il faci sa fie atras de tine, cum sti tu mai bine.oh go on. Sincer toate chestile astea sunt patetice eu inteleg ca tu vrei un sfat dar na. Potii vorbi cu mama ta ea este cea mai buna prietena si ar trebui sa stie ea ce sa fac. Sau daca esti mai mica si nu vrei ca mama ta sa afle fai ceea ce crezi.batting eyelashes. Sper ca ti-am fost de ajutor. Ti pupbatting eyelashes