| wrzzer123 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata ii place de mine?

9 răspunsuri:
| Mortimer2020 a răspuns:

Cel mai simplu intreab-o asa fac ii zic c-o plac si o întreb daca ma place si ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti atrage mereu atentia.Asta e elementul principal.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general, vorbeste cu tine, se uita la tine des si incearca sa iti atraga atentia.

| wrzzer123 explică (pentru anonim_4396):

Adica atentia ca nu inteleg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wrzzer123):

Adica vorbeste foarte mult cu tine chiar daca tu nu te bagi in seama cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade la gumele tale proaste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fete. Fiecare reacționează diferit.
Îți dă semne sexuale subtile. Îți dai seama ușor dacă ești atent la ea, nu prea exista coincidente.

| tup3u a răspuns:

Voiam să văd ce spun fetele dar văd că nu prea spun

| ardei33 a răspuns:

Simplu,nu iti dai seama. Femeile sunt ceva ce nimeni in afara de ele nu le poate intelege.