| Xperson a întrebat:

Cum imi ademenesc iubitul sa mearga cu mine in dormitor in doi pentru ai satisface o placere. el isi doreste foarte mult insa nu are curajul sa-mi spuna, asa ca vreau eu s-o fac, in weekend parintii nu-s acasa o sa fiu singura si ma gindesc sa vina la mine sa doarma si sa ne distram cu adevarat, traiesc intr-o casa pe pamint iar parintii lui sunt plecati pe o saptamana la bunicii lui.nimeni nu o sa afle nimic! Stiu cum sa ma protejez nu am ciclu menstrula la moment si sunt gata pentru a face dragoste cu el deoarece ne iubim foarte mult si suntem impreuna de 2ani.Nu a mai avut vreo iubita inaintea mea, si nici eu n-am avut iubit.Astept sfaturi, cum as putea sal atrag si sa fie totul bine?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii spui ca sa vina la tine acasa ca te plictisesti si esti singura, si cand vine il iei si il duci in dormitor apoi va faceti treaba.

| IloveME a răspuns:

Niste saruturi pasionale in drum spre dormitor! prost sa fie si sa nu-si dea seama!

| Sweet111 a răspuns:

Amageste-l si tu cu ceva.winking si o sa meargabig grin

| effect a răspuns:

Sincer,cati ani ai?
Vrei sa mearga cu tine in dormitor in doi?confusednu prea inteleg ce vrei sa zici prin asta sau
Traiesti intr o casa pe pamant confused
Dar o sa ti spun ce sa faci :-p
Poti sa pregatesti mai intai o cina romantica, cu muzica etc
Si dupa sa pui petale de trandafir pana la camera cu biletele de dragoste
Si cand ajungeti in camera va dezlantuiti :-)))

| JustMe_7096 a răspuns:

Dn curiozitate intbig grin cati ani ai?

| JustMe_7096 a răspuns:

St de acord cu razzy23 esti prea mica! cu el nu o sa stai toata viata! te asigur de asta! si dupa o sa regreti! dupa ce o sa va despartit! totusi eu zic sa te mai gandesti inainte sa faci acest paswinking sh sa iei decizia corecta

| Xperson explică:

Eu am 14 ani.Iar el 16.Ne-am intilnit azi la o cafenea si i-am spus sa vin simbata la mine pentru a sta cu mine si a acceptat...big grin

| lilita a răspuns:

Alintăte pe lîngă el.începeți să vă uitați la un film de dragoste. apoi sărutațivă și du-l în pat cu încetul. apoi spune-i în pat că iubești și tot așa...

| lilita a răspuns:

Funditsă?

| nycole a răspuns:

Cel mai bine ii spui ca esti pregatita sa faci pasul cel mare. Incepeti sa va sarutati, sa va mangaiati, sa va dezbracati...Cand sunteti excitati treceti la actiune. Uitati-va si voi la un film pe net, sa vedeti cum sta treaba, daca nici unul nu aveti experienta. Pentru tine o sa fie putin dureros prima oara si o sa sangerezi(atentie la lenjeria de pe pat, sa nu lasati urme!), si daca mai faci din nou, o sa te doara putin. Multa bafta!

| razzy23 a răspuns:

Totusi tu esti prea mica pentru a face pasul asta...eu zic sa te mai gandesti

| Dalila_1325 a răspuns:

Pai fi mai sexy...sedul cu vorbe frumose...