| SongKangfan1 a întrebat:

Cum îmi dau seama că un băiat mă place? Vreau răspunsuri sincere vă rog

7 răspunsuri:
| DanielKun616 a răspuns:

Se uită constant după tine dar îi e ruşine să recunoască, cel puțin cam asta mi se întâmplă mie când îmi place de o fată dar... mereu se termină la fel, fie sunt respins fie deja au pe altcineva...
În fine cam asta e în cazul meu, nu ştiu dacă toţi băieții fac asta dar cred că majoritatea cam asta fac

| 1onur a răspuns:

Un băiat sincer asumat matur îți va spune Adevărul ce simte pentru tine.

Un băiat timid va fi retras rușinat să-ți spună să-și deschidă inima la tine îi va trebui timp să-și prindă curaj să-ți spună Adevărul.

Un băiat golan are vrăjeală, minciuni, tupeu pe el te va face săi cazi în jocul lui și își bate joc de tine, apoi după ceși bate joc de inima ta sufletul tău merge la altele își continuă faptele lui dezumanizate...

| 1onur a răspuns:

Mai sănt și Psihopați care imită Un om la perfecție, și se prefacă ca au emoți sentimente "reale""ADEVĂRATE" pentru oamenii și Doamne Dumnezeule ferește să cazi pe mâna la așa monștri, sânt cazuri care se leagă de femei pe stradă, le urmăresc handicapați, forțează ai grija nu fi nici prostuță, credulă sa crezi totul și sa iei de bine totul, nu face prostia asta în viața ta fi extrem de atentă ce oamenii aduci în viața ta, fiindcă poți vedea răul mult rău de tot de la ei, uităte sa vezi câte cazuri sănt răpirii de femei, copii, minori, Adolescențil dispar oamenii din cauza la bolnavi ăștia mintali handicapați săi ia... de unde au mai apărut și microbi ăștia dezumanizați...

Fi precaută fi atentă fi fată deșteptă nu hali vrăjeală minciunile la toți nenorociți pământului, sânt mulți care sânt în stare de orice bolnavi mintali, deschide ochii și fi fată deșteptă.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti poti da seama.
Daca te place vine el sa-ti spuna, daca nu vine...inseamna ca nu te place si nu ai cum sa schimbi asta.

| gaminator a răspuns:

Depinde de persoana, aici nu exista un raspuns general valabil. Cateva lucruri ar fi ca vrea sa iesiti impreuna, plateste la prima intalnire, este interesat de felul in care te imbraci sa nu fie prea sumar, te prezinta apropiatilor si lista poate continua.

| Delyae a răspuns:

Dacă îi sclipesc ochii atunci când se uită la tine.

| RAY a răspuns:

E simplu,un om căruia este interesat de persoana ta - îți trimite mesaje,glumește cu tine,îți zâmbește,ii se face fața roșie, ii se dilata ochii, se interesează la alte persoane de tine, dar poate fii și timid și nu arată asta, vb cu sora lui dacă vb despre tine sau cu mama lui