| LikeACandyxD a întrebat:

Cum isi bel.esc penisul baietii? Cu ce?

Scuze daca e cam obscena si tampita intrebarea.

18 răspunsuri:
| agent001subacoperire a răspuns:

Buna da nu si-o bel.esc ei o fereacha cu mana sus jos sus joslaughinglaughing))laughinglaughinglaughing
dar ce te intereseaza pe tine asta?

| Alishia a răspuns:

Cu mana cred?:S

| Vibrations a răspuns:

Ești curioasă?

| Optik a răspuns:

Cu surubelnita, daca nu functioneaza incercam tarnacopul!

LOOL ce intrebare, logic ca folosesc mana!

| Breakurself a răspuns:

Sincer sa fiu, mie imi este cam scarba de ''vecinul de la parter'' si il apuc cu furculita

| 21ndstillachild a răspuns:

Cu shhpaclu

| Alexakos a răspuns:

In ziua de azi nu mai e la moda "doctorul" in ziua de azi pe la 7 ani primul lucru care fac baietii este sa se joace/frece p.ta adica cu palma sus jos si se repeta asta pana obosesc ei sau mana lor. asa se beleste si penisul cu timpul. dar asta nu inseamna ca gata s-a rupt ata (pentru ca poti sai ai 3 acte sexuale si sa se rupa de tot la al 4 lea act sexual cu o femeie nu cu o palma) sau ca este dezvirginat.

pentru baieti. daca baiatul intreaba ceva despre cum se masturbeaza fetele etc este de inteles dar daca intreaba o fata ceva legat despre baieti atunci nu e de inteles? ca e fata ca e baiat acelasi lucru e. asa cum nici baiatul nu stie amanunte despre fete tot asa si fetele vor sa afle amanunte despre baieti.

| LineGuide a răspuns:

Iti trimit un id la privat, unde imi poti pune intrebarile pe care le ai, dar nu imi doresc ca toata lumea sa stie gandurile noastre...

| Azµre a răspuns:

Cu mâna... dahhh

| h3r a răspuns:

Ce rautaciosi...
Raspuns la intrebarea ta : "o bat in cap".

| Wihox a răspuns:

Cu multa migala isi belesc!

| Wihox a răspuns (pentru Alexakos):

Daca te masturbezi de la 7 ani inseamna ca ai probleme frate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Cea mai tampita intrebare, asa-i Azure?laughing

logic ca cu mana...sau vrei cu manusa?

| Alexakos a răspuns (pentru Wihox):

Sti ce imi place mie la site-ul asta? ca toti citesc acelasi lucru dar fiecare intelege ce vrea. unde am spus eu ca ma masturbez eu de la 7 ani? am zis ca in ziua de azi. si exemple sunt destule pe site-ul asta.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt cu penseta sau patentul...

| badboy18 a răspuns (pentru Azµre):

laughinglol

| Tibinicolcea a răspuns:

Întrebare vâ r

| Tibinicolcea a răspuns:

întrebare vâ rog raspuns serioase dacâ eu am 16 ani dar penisul meu se belește dar dacâ îl las belit se face capul și pielea ca o ciupercâ și nu pot sâ l dau în apoi și dupa un anumit timp începe sâ mâ doarâ nu am pâțit acum sunt bine cand avem 12 ani am fost la doctor atunți si acum sunt bine dar acum am 15 pot sâ o belesc și cand am belito atunci am belito de mai multe ori și pielea se umfla și iera roșie aveți vriu remediu la problemâ mea vâ rog ajutați mâ