| Florennce a întrebat:

Cum iubesc baietii/barbatii?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Pai baietii pot iubii in 2 feluri: cu prezervativ sau fara prezervativ...

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Trup si suflet!
Dar mai ales trup laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SMarius a răspuns:

Eu zic ca depinde de femeie... daca va reusi sa-l faca pe bietul om sa se indragosteasca nebuneste de ea, atunci cu siguranta barbatul o va iubi cu o intensitate, putere si devotament absolut.

| Ando1dul a răspuns:

Mai mult trup laughing

| dragos9234 a răspuns:

Mai mult fizic decat spiritual.

| drhotzu a răspuns:

Pai, eu de unde sa stii cu iubesti baietii sau barbatii... eu iubesc femeile/fetele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si femeile.

| Love4Music a răspuns:

Depind de fiecare baiat/barbat
Nu toti is la fel! Nu generalizati!
Mie imi plac fetele sincere, fara fite.

| abcabcabc a răspuns:

Baietii/barbatii adevarati prin suflet aratandu-si mereu dragostea cei care isi arata dragostea prin trup sunt inapoiati ( sau cum vrei sa le spui tu )

Răspuns utilizator avertizat
| Cosa28 a răspuns:

Un barbat iubeste rar si puternic. In rest, iubeste temporar un anume umar dezgolit si rotunjimea unui san in spatele unei rochii mulate. In rest iubeste viata.

Un barbat iubeste adrenalina- de la zambetul domnisoarei care-i serveste masa, tot drumul pana ajunge la el acasa- dinadins. Iubeste momentul si nu complicatiile: cam de asta poarta mai mereu un prezervativ la el.
Dar mai mult decat atat- acel reflex meschin de a poseda tot ce e frumos – iubeste jocul.

| afrodita3333 a răspuns (pentru Cosa28):

Genial raspuns, nu stiu daca l-ai copoiat de undeva dar oricum genialwinking

| Cosa28 a răspuns:

Un barbat iubeste rar si puternic. In rest, iubeste temporar un anume umar dezgolit si rotunjimea unui san in spatele unei rochii mulate. In rest iubeste viata.

Un barbat iubeste adrenalina- de la zambetul domnisoarei care-i serveste masa, tot drumul pana ajunge la el acasa- dinadins. Iubeste momentul si nu complicatiile: cam de asta poarta mai mereu un prezervativ la el.

Dar mai mult decat atat- acel reflex meschin de a poseda tot ce e frumos – iubeste jocul.

| DauCuDePodea a răspuns:

Cu still si indemanare