| Arhanghel a întrebat:

Cum pot afla daca o fata ma place? fundoiu...si fara raspunsuri stupide

9 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Simplu.cu rusinea mori de foame.happy o intrebi ce parere are despre tine.doar nu o sa-ti dea in cap pentru lucru asta.nu? succes

| Aηηy a răspuns:

Pur si simplu din gesturile si comportamentul ei, din felul in care iti vorbeste. Daca iti zambeste si se uita in ochii tai, rade la glumele tale, vorbeste des cu tine inseamna ca te place. Dar cel mai simplu mod de a afla este sa o bagi in seama si sa o intrebi sau sa pui o prietena sau un prieten comun sa o intrebe ce parere are despre tine.

| Daviiiiiid a răspuns:

Poi in primul rand, sa nu vorbesti ca un "pitiponc". fara "place, ce mai fashi, etc cu "tz, ts". Astea sunt mai mult de fete, dar anul acesta nu mai sunt la moda. Sa incerci sa afli care este prietena ei mai buna, sa te imprietenesti cu ea, poate afli ce ii place fetei respective, si poate aveti lucrurui in comun, si sa nu fi rusinos.Baftahappy!

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Pai,prima data vezi cum se comporta cu tine :*.
Si atunci vezi daca te place.
De obicei, cand este cu tine, se rusineaza si nu isi mai gaseste cuvintele si se balbaie.
Asa fac unele fete.
Sper ca te-am ajutat.
Paaa!

| Miinniiee a răspuns:

Pai daca chiar te placea, inseamna ca trebuie sa se tina dupa tine si sa iti "traga" priviri sexy laughing)

| tipuIpentruIurgenta a răspuns:

Vezi id ul ei de mess, vorbeste cu ea si vezi daca e virgina
daca e precis va veni la tine
daca ii zici ca o dezvirginezi
bafta ^^

| papusikk a răspuns:

O intrebi daca vrea sa fie prietena ta si daca va accepta inseamna ca te place.

| xL3m0nL1m3x a răspuns (pentru Miinniiee):

Cu ce sa traga? cu arcu'? laughing)

| Stefan_Cimpean_1995 a răspuns (pentru Aηηy):

Exact la fel e si in cazul meu, doar ca fata aceea are prieten -.-" straight face