| NANANAHehh a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat cu zodia taur?(eu sunt tot taur-fata-)...

13 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

E ca intrebarea cum pot cucerii un baiat cu capul stramb? draga mea nu zodia face comportamentul omului sa fie asa cum e...ci doar el insasi deci cum cuceresti un baiat normala asa il vei cucerii si pe el asta daca nu e martian laughing

| sorinL1 a răspuns:

Il apuci de coarne.

| serendipity8300 a răspuns:

Taurii sunt niste perfectionisti inascuti si niste adevarati domni sau cel putin asa scrie la horoscop.

| NANANAHehh explică (pentru serendipity8300):

Da domni pana-n ...gard la vecinu...

| Paula007 a răspuns:

Relatii între zodia Taur si alte zodii

Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Fecioara, Capricorn
Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Leu, Scorpion, Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Varsator
Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Leu
Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Gemeni
Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Scorpion
Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Fecioara
Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Berbec, Capricorn

deci, cum tu nu esti nici leu nici scorpion, bazandu-ne pe logica ta, TU NU AI NICIO SANSA SA-L CUCERESTI! laughing)

| serendipity8300 a răspuns (pentru Paula007):

Deci mie imi trebuie un taur

| serendipity8300 a răspuns (pentru NANANAHehh):

Asta e mitul de la horoscop

| NANANAHehh explică (pentru Paula007):

Pff...

| bigalow a răspuns (pentru NANANAHehh):

Fa-te si tu...Milka laughing

| trollface a răspuns:

Ii spui ca esti vaca.

| AlinaaAli a răspuns:

Nu te lua dupa asa ceva! uite eu sunt taur si prietenul meu e sagetator! in horoscop scrie ca nu exista nici o sansa sa existe o relatie intre aceste doua zodii dar noi avem 3 ani si jumatate impreuna si ne intelegem ff bine! stai linistita, nu iti fa griji pentru asta! fii tu insuti si o sa vezi ca al tau e tongue

| NANANAHehh explică (pentru AlinaaAli):

Pai eu spun ca eu sunt taur si el e tot taur! eu sunt taur si el sa zicem balanta cum ai zis tu ca tu esti tau si el e scorpion, dar am inteles ca zodiile de acelasi fel nu se potrivesc

| MissVamp a răspuns (pentru NANANAHehh):

Ba da, eu si sora mea suntem aceeasi zodie, sagetator, totusi ea are compartament de balanta, si de aceea suntem ok! depinde de comportamentul vostru! sunt sigura ca il vei cuceri! bafta! kiss