| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa am si eu un prieten(iubit)? eu sunt o fata frumoasa dar baietii sin scoala mea se uita numai la alea urate. nu mai suport, nu mai stiu ce sa fac. adica nu vreau neaparat din scoala. dar cum sa ma comprt cand imi cere cineva nr de tel sau cand ma place. exista vreun comportament specific atunci cand te place cineva? multumesc

6 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

" eu sunt o fata frumoasa " lauda-ma gura ca iti dau friptura!laughing

| SteauaROsie a răspuns:

Si eu care credeam ca e invers

adica

esti urata si baieti din scoala de la tine
se uita numai dupa alea frumoase

asa se potrivesc mai bine

daca esti frumoasa trebuie sa dai baieti pe spate cu fizicul tau

dar daca nu i ai dat pana acum

inseamna ca nu esti prea frumoasa.

| MisteriousGirlll a răspuns:

Tu crezi ca esti frumoasa, Dar ei cred altceva rolling on the floor). Logiiicc oh go on. Eii pur si simpluu isii bat joc de tine si te cred o ratataa. Caree, in cele din uramaa, asta e si adevaruulwinking.

| elasexygagica a răspuns:

Imbracate mai sexylove struck aratatzi saniilove struck asa sigur te vor doriilove struck

| Bogdan_6043 a răspuns (pentru elasexygagica):

Mi arati tu mie?

| RedDany a răspuns:

Daca are sani laughing