| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face un barbat insurat sa inteleaga ca trebuie sa-si vada de familia lui?

Răspuns Câştigător
| KARINA2012 a răspuns:

Mi-e teama ca nu poti,oricat de mult ai incerca. Ceea ce tie ti se pare anormal,deplasat-pentru el reprezinta normalitatea.
Cu siguranta e vorba de un om egoist,care isi pune propria persoana pe primul loc,calcand in picioare totul doar pentru a se simti ''indeajuns de barbat".
Oricate lectii ar primi de la viata,el va ramane acelasi aventurier, savurandu-si in gand victoriile, calcand fara mila peste sentimentele celor din jurul sau.
Arata-i dispretul tau si treci mai departe!

14 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Ignoral si fi indiferenta

| DeathDealer a răspuns:

Cam greu... adica vreau sa spun ca daca a inceput sa tina mai mult la alta decat la nevasta ar fi in stare sa-si lasa familia pentru ea... na, acum depinde si de caracter. incearca sa il convingi ca nu e bine ce face, sa isi vada de viata lui. sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ii umbla mintea dupa alte femei, nu prea mai sint sanse.Relatia se distruge mai devreme sau mai tirziu.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anunta-l ca esti infectata cu HIV. Orice bou ar renunta la ideea de a se mai crede taur comunalwinking

| DNSK a răspuns:

Nu am inteles eu un lucru.u esti sotia.asa-i?

| ndddiana a răspuns:

Arata-i ca nu te intereseaza si fi indiferenta. Nu accepta avansuri sau orice altceva. Daca nu, incearca sa-l ameninti ca i vei spune sotiei lui sau copiilor devil

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru DNSK):

Nu sunt sotia, repet sotia nu stie absolut nimic, ea este fericita!(are incredere absoluta in sotul ei)

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru nicol20):

Sunt cat se poate de indiferenta,il ignor,nu-i permit sa ma atinga cu un deget, dar ma face la psihic, de 3 ani aproape ii repet zilnic sa inceteze si nimic!

| nicol20 a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

Imposibil sa o tina asa de 3 ani tot ii dai tu ceva de inteles un instinct ori e bolnav psihic si e obsedat de tine schimbat adresa deoarece iti va dauna vieti tale nu o sa poti sa iti gasesti pe nimeni si pentru ce sa iti distrugi viata si a ta si a sotiei lui si al copilului.Bafta

| SweetDreams a răspuns:

Ameninta-l ca ii spui sotiei lui. laughing
Incearca sa il ai cu ceva la mana. poate se sperie si inceteaza.

| DNSK a răspuns:

Aici e o problema! cand u nu vrei si un el vrea, suna a hartuire! nu ma mir k esti in halul asta! pune piciorul in prag mai mult decat e in momentul asta! sa nu ramai singura numa u cu el, nu ii rasp la apeluri. daca nici asa nu merge.cred ca-i timpul sa ceri ajutor.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ii arati cum ar fi fara familia lui

| cinenuvedenustie a răspuns (pentru SweetDreams):

L-am amenintat si cu asta dar nu a mers, si sincer nu as putea sa-i spun sotiei lui nimic pentru ca nu vreau sa le distrug familia, ce vina are copilul lor? Nu vreau sa fac rau desi altii imi fac mie!

| Sheili a răspuns:

Ii spui ca exista psiholog care se ocupa cu asa ceva big grin