| ManAndrei a întrebat:

Cum pot sa conving o fata sa faca cu mine daca nu ma place dar eu o plac si ea stie? am 13 ani si si ea dar as faceo protejat.Astept raspunsuri

9 răspunsuri:
| farcasgiulia a răspuns:

La 13 ani tu vrei? Du-te mai bine si invata ceva. Nicio fata nu ar face asa ceva de la varsta asta... Doamne da prost esti!

| Barblaster a răspuns:

Ma nu te-ai uitat si tu peste celelalte intrebari? Tu crezi ca e cineva destul de tampit incat sa si-o traga cu una cu doua la 13 ani? Puteai formula intrebarea altfel, gen -Cum sa o fac sa ma placa? Eh ce dracu mai comentez, du-te si ****-o sa vedem ce patesti.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Mai asteapta esti prea mic mai asteapta pana la 18 ani sa faci sex ca nu e sanatos sa faci sex la 13 ani si ai putea sa ai probleme si tu si ea. Cel mai bine du-te la scoala apucate de invatat ca ai timp sa iti faci si prietene. Pa

| mihlex94 a răspuns:

Mare e gradina Ta Doamne si multi prosti sar gardu in ea desi poarta e deschisa.Bai tu vorbesti serios? Sa faci sex la 13 ani? Nu cred ca esti complet la cap! laughing

| gogonica a răspuns:

La 13 ani fii atent cum sa fii frimu la counter strike si la jocurile pe calculator mai stai un pic pe fundu tau laughinglaughinglaughing)

| raspunz a răspuns:

Dacă ea nu vrea nu ai cum. Mai așteaptă până mai crești, încearcă întâi să ai o relație cu o fată, fără sex, descoperă dragostea, apropierea de o altă persoană, sexul va veni de la sine la momentul potrivit.

| ManAndrei explică (pentru gogonica):

Sunt admin pe cs
deci nu mai are
rost sa stau

| ManAndrei explică (pentru Laurentiu_4547):

Am 18

| lunetistul_4538 a răspuns:

Iti zic eu cum. Ia Click sau Libertatea si uita-te la anuturi pe la sfarsitul ziarului. Sau daca chiar o vrei pe fata aia trebuie as fie cu*va ca sa vrea. Asa ca succes. Oricum esti diliu!