| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi placa de o fata? Ea ma place foarte mult dar eu nu prea...Nu are un aspect fizic foarte bun...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Nu iti poti forta inima sa iubeasca pe cineva. plus ca esti putin superficial, nu trebuie sa pui fizicul pe primul loc, ci personalitatea, caracterul ei. Fizic se poate schimba an de an, ce e in interior mai greu!

6 răspunsuri:
| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu intotdeauna conteaza fizicul! Daca esti atras de ea, bine, daca nu, nu ai ce face, daca pentru tine conteaza mai mult aspectul fizic! Cauta alta cu aspect fizic pe placul tau!

| bondoc2 a răspuns:

Incerca sa stai mai aproape de ea, astfel vei putea afla daca aveti lucruri in comun, daca va intelegeti, daca va simititi bine unul in prezenta celuilalt si tot asa! Eu zic sa incerci iar daca nu va merge o sa inteleaga!

| mona a răspuns:

Conteaza mai mult sufletul, nu aspectul fizic, iesi cu fata de cateva ori, poate vei incepe sa o placi iar daca nu, nu

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Andrei

Nu poti iubi la comanda. Nici macar nu poti placea la comanda.
Poti sa te prefaci, dar asta ar insemna sa minti persoana respectiva, si mai ales sa te minti pe tine insuti.

Si inca ceva, nu exista "aspect fizic bun", de parca ar fi un standard general. Exista un aspect fizic care iti place tie, sau nu-ti place.

| 456deea a răspuns:

OMG! of doamne daca nu o placi nu o placi asta este nu iti forta inima! si serios :" Nu are un aspect fizic foarte bun"nu aspectul conteaza! conteaza cum e inauntru nu pe dinafara!

| AndreiBOSSs a răspuns (pentru MrAnderson):

Multumesc pentru sfaturi!