| Manolo2 a întrebat:

Cum pot seduce o femeie perversa?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Promitandu-i ca ii vei arata si practica anumite perversiuni si fantezii sexuale inca neimaginte de ea. happy

| darrio2007 a răspuns:

Bate-i covoarele. Poate te lipesti de ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa fii mai destept ca ea sa poti sa o seduci.
Apoi, trebuie sa ai cu ce sa o seduci si in ultimul lucru care trebuie sa-l faci, este demonstrezi ca esti atat de bun, incat sa vina ea dupa tine.

| RAY a răspuns:

Aspectul fizic, nu exista seductie exista atractie fizica, cand atragi o fata fizic ea va urma calea sa spun asa, restul sunt basme

| RAY a răspuns (pentru Violleta2022):

Inteligenta nu atrage sexual pe nimeni, pe tine te atrage un tocilar de 200 de kg?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cu perversitate. cui pe cui se scoate

| vocea a răspuns:

Pai gandeste ca ea si fi ca ea, cam toate sunt perverse dar observam duce ce ne parasesc