| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa exciti un baiat de 13 ani? laughing Fara sex oral laughing (va rog nu vreau raspunsuri batjocoritoare) Fundoi!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A ți înnebunit, va luat dracu mințiile?

| izuca333 a răspuns:

Scuze de intrebare...dar nu e cam mic la 13 ani? de fapt scuze.Tu cati ani ai?

| GoguSteriade a răspuns:

Fara sex oral? Sex scris.

| AriannaAri a răspuns:

Daca el are 13 ani presupun ca tu esti mai mica sau de aceeasi varsta.
De la 13 ani iti arde sa il excitit?
Cred ca ai avea altceva mai bun de facut.

| xCrinax a răspuns:

Poate te si potoleste definitiv cu prostiile si excitatul daca vede ca esti asa dornica.

| schmoll a răspuns:

Buna..totusi este cam mic..pana la urma fiecare face ce vrea..cateva saruturi..il lasi putin sa te mangaie, sarut la gat, il mangai incet.

| Sm0k3 a răspuns:

Il freci unpik prin pantaloni pe penis si il saruti pe gatwinking asta e totlaughing

| Alex714 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai dreptate au inceput de la varsta de 13 ani....Mai incolo ce or face?

| OhGodWhy a răspuns:

Fa-i laba tu daca tot nu vrei so sugi happy

| mariana2000000 a răspuns:

Citeste asta si vezi raspunsul :
http://specialromania.com/

;)

| BrokenInside a răspuns:

Gata mah a inteles idea la 13 ani e mic.La 13 si daca pune mana pe tine e destul.

| Andr3 a răspuns:

Cumpara-ti o acadea si mananc-o cum fac parasutele alea in videoclipul de la melodia "Lollipop "-Alexandra Stan rolling on the floor) pe bune, cum a zis si cristidinbucuresti, ati innebunit?

| NooNameD a răspuns:

La 13 ani?! Wtf! Au innebunit copii in ziua de azi! Claaaaar!@

| oliviaaa a răspuns:

Ce drau ati innebunit la 13 ani? naiba sa va ia la 13 ani excitari? Doamne fereste-ma de asa copilasi care nici inca nu au dovedit sa invete a vorbi, bine acum copiii sunt mai dezvoltati si isi permit un baietel sau un sarut dar blin CE NAIBA ATI INCEBUNIT? T_T excitari? WTF?

| Sorinacio a răspuns:

Cu sex anal!

| Sateanu55 a răspuns:

In primul rand am 12 ani si de abia daca am avut parte de primul meu sarut (AH CE FRU-FRUMU A FOST!)dar tu la 13 ani sa-l exciti pe bietu copil? du-te si citeste carti bai