| DaianaSweeT a întrebat:

Cum poti sa iti dai seama daca un baiat e virgin sau nu?

12 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Ha ha, nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un baiat e virgin cand nu a intretinut niciodata raporturi sexuale. Dar cum barbatii de genere se masturbeaza, deci sunt consumatori de materiale pornografice mai cu predilectie decat femeile, cam au idee ce si cum sta treaba cand e vb de sex.
Acum poti avea ceva banuieli daca:
1 iti spune el ca e virgin (fireste poate sa minta)
2 ejaculeaza prea rapid sau inainte de inceperea actului sexual (lipsa experineta sexuala, dar nu e obligatoriu sa si fie virgin)
3 lipsa erectie, datorita fie lipsei de stimului, stimulare insuficienta, fie datorita emotiilor (da si barbatii sunt oameni happy )
4 nimereste greu intrarea vaginului (nu e obligatoriu, uneori se intampla si la case mai mari happy, sau doreste cu ardoare sa incerce anal happy, sau depinde de pozitia in care sta partenera, penetrarea sau de excitarea ei)
4 uita de preludiu, sau e insuficient (desigur poti intalni asa ceva si la cei cu experienta)
5 au impresia ca imiediat e isi dau jos pantalonii orice femeie se repede asupra penisului lor ca sa ii faca un oral mic inainte happy (visul oricarui barbat)
Sper ca te-am lamurit. Spor

| Madayna a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama.

| unknøwn a răspuns:

Sunt virgin şi mi-e frică de... ştii tu.
aş vrea să ne aha aha da mi-e frică să nu te pierd. Te iubesc şi ştii că eşti viaţa mea!
Cu dragoste, al tău îngeraş!

| DaianaSweeT explică (pentru unknøwn):

:*

| Yhugato a răspuns:

Ba f**eti- va indirect laughing parca asta conteaza...vezi ca esti prea mica pentru asa ceva sau asta dai dovada! Have a nice day!

| Grasuy a răspuns:

Pai daca are masina nu e
Iar daca nu are masina e virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi. happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai cum să-ţi dai seama de acest aspect sad

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum să îți dai seama dacă un băiat e virgin sau nu.
E imposibil!

| gogul30 a răspuns:

Mergi pe la el pe acasa si te convingi singurawinking

| dydy22 a răspuns (pentru Cristiann25):

La noi baieti nu ai cum sa iti dai seama nu te lua dupa vorbe