| Yasminegheorghiu a întrebat:

Cum poti uita un baiat pe care l-ai iubit?(inca mai am sentimente pentru el)

Răspuns Câştigător
| irinatudor a răspuns:

Nu il poti uita, mai ales daca l-ai iubit cu adevărat. Cel mai bine ar fi sa ii spui ca il mai iubești încă si sa vorbiți amândoi despre asta. Poti încerca sa te gândești la altceva mai frumos in schimb, dar nu cred ca il vei putea uita vreodată. Înveți sa trăiești asa si cu timpul te obișnuiești cu ideea.
Paste fericit!

6 răspunsuri:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Nu îl vei putea uita vreodată, dar în câțiva ani dacă nu te vei mai gândi la el o să-l uiti câteva luni, tu axandu-te pe alte chestii si alte persoane mai importate. Daca si el te-a iubit pe atat cat il iubești si tu stai liniștita ca încă erați împreună, dar nu s-a ridicat nivelului tau, asa ca, nu mai sunteți împreună! O viata frumoasa îți doresc si sper sa-ți găsești sufletul pereche pe care-l meriți. Pupici.

| Andreeush a răspuns:

Cu timpul îl vei uita.
Încearcă să îți ocupi timpul cu diverse activități.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti impui sa nu mai faci o obsesie din asta si iti ocupi mintea, cu alte activitati mai importante.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ce inseamna "baiat.org"?! Unul care te-a si orgasmizat - orgasmizator?!

| alinacartn22 a răspuns:

Cred ca cei care au zis ca nu il poti uita, trăiesc in filme. Desigur ca il poti uita. Faptul ca o sa iti amintești de el toata viata nu inseamna ca o sa ai sentimente pentru el toata viata.
Tu trebuie sa iesi din zona asta de confort si sa iti dai seama cine esti cu adevarat. Fetelor nu mai trăiți cu impresia ca deprindeti de un barbat, e o prostie.
De exemplu eu l am uitat fara sa incerc ceva anume, pur si simplu am inceput sa ma implic in diverse activități si asa mi am dat seama ce bine ma descurc si pe cont propriu si ca nu am nevoie de nimeni care sa mi garanteze fericirea. Nu mai asculta de cei care spun ca nu vei trece peste. Pupici.

| alinacartn22 a răspuns (pentru irinatudor):

Sunt mirata ca acest raspuns prostesc are fundalaughing. Inseamna ca cea care a pus intrebarea voia doar un impuls pentru a încerca sa fie cu băiatul acela din nourolling on the floor Off, Off