| BebelusMIKiY2 a întrebat:

Cum refuz un baiat care ma place la nebunie si mie nu imi place de el de fapt de nimeni! nu vreau releti si nu stiu cum sa-i expilc sa ma lase inpace?! -BEBe

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
simplu.ii zici in fata ca nu doresti o relatie, nu mai cocheta cu el si nu ii da sperante, ignora-l si asa vei scapa de el.dar fa-o la modul civilizat, el ca "barbat" ar putea sa se simta jignit.
O zi frumoasa sa aihappy

| justsummer a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca nu iti place de el ii stergi numarul de telefon ii dai ignore pe mess si il blochezi pe facebook daca vrei sa nu te mai deranjeze niciodata.

| poxiipox a răspuns:

Daca tie nu-ti place de el, poti sa-i explici frumos ca "din pacate" nu ai aceleasi sentimente pentru el, si ca e mai bine ca fiecare sa-si geseasca pe altcineva. daca nu vrea sa inteleaga ii supi ca cu siguranta o sa-si gaseasca o fata careia sa-i impartaseasca aceleasi sentimente ca si tie happywinking

Răspuns utilizator avertizat
| BebelusMIKiY2 explică (pentru caramela):

Miltumedc pentru incurajare¬ asi sfat!

| BebelusMIKiY2 explică (pentru justsummer):

Multumesc pentru sfat!