| Y3aaHH a întrebat:

Cum reusesc cate unii sa faca o femeie sa tremure in fata lor(de emotie) atunci cand se apropie de ea sau ceva de genu? Sa luam exemplul lui antonio banderas (din filmul "masca lui zorro"). stiu ca e doar un film dar vorba aia viata bate filmu big grin Ea s-a indragostit de "Zorro" fara macar sa-i vada chipul. ce au acei barbati in plus?big grin

4 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Deci sarmul si sexapilu [sam cum so scrie] atata iti spun, de restul iti dau i seama happy

| stejara2 a răspuns (pentru xALeXdXx):

Sexapeall se scrie

| xALeXdXx a răspuns:

Asa multumesc happy

| stejara2 a răspuns:

Problema e acel sexapeall, acel magnetism care atrage, chiar si fara sa stii cum arata respectivul, si inca si mai si, unii barbati(chiar si unele femei) reusesc sa atraga privirile, sa fure inimile celorlalti chiar fara a fi frumosi!