| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Cum sa fac, ca sa scap de fete?
Sunt ca niste lipitori!

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Oooooo un gigolo. Pai zile ca ai prietena sau nu te spala rolling on the floor)) asa te refuza ele.Eu zic sa iti bagi mintile in cap si sa lasi fitele. Auzi la el " cum sa scap de fete ". A da fii gay asa atragi baieti daca fete vad ca nu iti plac. Unde era CASANOVA si nu stiam era in TPU cu numele de skateboard. Cred ca de la skate ti ai dereglat ceva la rutite. Nb casanova vezi sa nu mori singur cu placa de skate.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa le ignori si daca insista atunci ^las mandas al carajo^.

| Puppetzz a răspuns:

Cred ca ai picat de multe ori cu skateul de ai ajuns sa ai fata aia laughing)

| BMihai a răspuns:

Deviiiiiiiiiii gaaayyyy

| CenturyChild a răspuns:

Insulta-le sau spune-le ce ai pe suflet ce nu -ti place mai exact la ele, dar nu stiu de ce ai vrea sa scapi de ele.

| Sevenup a răspuns:

Mi s-a blocat creierul de la intrebarelaughing
Sunt altii care merg la sala, se spala(nu stiu de ce nu va place asta thinking), adopta un trend sau asculta o muzica care nu le place pentru. a impresiona fete si tu laughing.
Pai esti un norocos atunci happy. Nu exista o arma letala impotriva fetelor. O sa vina fie ca vrei sau fie ca nu, asa ca traieste'ti viata 'cat mai normal posibil' laughing.

| Stefania_8197 a răspuns:

Altii nu mai stiu cum sa le atraga laughing
ignora-le!winking or sa plece singure.

| A_7901 a răspuns:

Fii hotarat si transant. Explica-le ca nu le poti avea in jurul tau pana te sufoca. Daca sunt mai slab dotate si nu pot intelege de vorba buna, poate ca ar avea efect sa ncepi sa te comporti altfel cu ele, sa fi mai rece si sa inteleaga singure ca nu e locul lor in pe langa tine.

| xXLipHeartSweetieDudeXx explică:

@EuCuTine Nu sunt gay, da auzi mersi de sfat oricum, misto gandire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic din proprie experienta:
-combinate cu una dintre ele (pun pariu ca fetele de care zici. umbla in aceas gasca laughing ) si fa pe prostu cu ea. dupa 3 zile se desparte de tine. si or sa te uite toate happy Bafta!