| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Cum sa fi indiferenta cu un baiat? nu intr'un mod urat ..asa ca sa il atragi mai mult

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Crede-ma ca un baiat nu poate fi atras de catre o fata care nu stie sa scrie, decat daca si el este la acelasi nivel cu ea. Atrage-l prin calitatile, nu prin defectele tale.

| Foxyyyy a răspuns:

Nimanui nu-i place sa-l tratezi cu indiferenta, intelegeti asta odata.

| morena90 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Cat adevar,,,, indiferenta doare foarte tare

| Iunona a răspuns:

Ah, sa te lasi greu? Pai, lasa-l pe el sa faca primul pas. Si cand te baga in seama zambeste-i de parca abia atunci l-ai observat, fii naturala, politicoasa. Dar nu ii trimite tu mesaj prima, nu te aseza langa el ci in fata lui, incearca sa pari preocupata de ceva ( citesti o revista, sau ceva de genul asta). Succes!

| Denisuca21 a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu prietenii lui decat cu el..pe el doar saluta-l!
Nu l suna, nu l intreba ce mai face, pe fb!
Nu te aseza langa el, oriunde...

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Pai... cand il vezi intr-un grup de prieteni vorbesti mai mult cu ei si pe el doar saluta-l, in caz de se aseaza langa tine poti sta cateva secunde si api sa pleci dar fii atenta sa nu il tratezi cu prea multa indiferenta ca o sa-l pierzi. Daca te suna la telefon nu ii raspunde decat dupa ce incearca de cateva ori si gasesti tu o scuza la fel si pe fb dupa ce te intreaba ceva poti decat sa il saluti si sa il lasi sa astepte laughing mie mi s-a intamplat de multe ori asta

| nessayaR a răspuns:

Daca il placi nu fi indiferenta cu el, in cazul in care si el te place. O sa il pierzi daca procedezi asa, iti spun din proprie experienta.

| MadaCriss a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare! Incearca sa vorbesti mai mult cu prieteni lui si cu alti baieti astfel incat ii dai direct in ''corazoun'' :3

| uygres a răspuns:

Acorda-i putina atentie si totodata fii putin draguta cu el. Daca doresti sa-i distragi atentia, foloseste-te de punctele tale forte care pot sa te evidentieze, dar cu masura.

| uygres a răspuns:

Raspund la general, am impresia ca sunteti dependenti de atentie si asa m.d. Va doare pentru ca aveti niste asteptari mari! Personal mie mi-e indiferent de atentie, etc. cu toate ca am.