| Whitemen a întrebat:

Cum sa incep o conv cu o fata de care imi place pe mesaje?

14 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Abordează și tu o temă de interes comun, la cere te pripepi

| BlueeRoss3 a răspuns:

Dacă posteaza story poti sa te bagi asa in seama cu ea, gen e un prilej bun, însă ai grijă ce vorbesti, nu ceva sec încât ea să nu iti răspundălaughing) Un "bună" e destul de plictisitor si probabil mai are multi de "buna" la cereri de mesajelaughing. Ii poti spune direct ca i ai atras atenția și dacă e dispusă să vă cunoașteți...ar părea mai interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 16 ani? Ești mic.

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Ms boss, a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Whitemen):

Așteaptă să mai crești.

| Whitemen explică (pentru anonim_4396):

Ms bo$$, am toate femeile

| Ariana131 a răspuns:

Începi normal cu un "buna" simplu, nu cu inimioare sau cevalaughing îți răspunde și după vine totul de la sine, mai glumești, nu începi sa i spui despre tine ca ești amuzat, ce înălțime ai sau chestii de genul. Ii povestești ceva ce ți s-a întâmplat amuzant, poate i s-a întâmplat și ei. Găsiți lucruri în comun, n ai menționat câți ani ai, poți sa i spui sa ieșiți la o cafea sau în parc. Ii poți spune ca e frumos, dar atât, după spune ca ai vrăjealălaughing nu i spune sa va vedeți din prima sau ca îți place de ea, captează i atenția și vezi ce ieselaughing

| Whitemen explică (pentru Ariana131):

Am 16 ani si sunt baiat happy

| Whitemen explică (pentru Ariana131):

A pus un story si i-am zis ca e draguta, iar ea mi-a apreciat mesajul.Nu stiu ce sa scriu sa continui conversatia.

| Ariana131 a răspuns (pentru Whitemen):

Ii dai mâine un mesaj cu buna sau ce faci, nu după ce i ai spus ca e drăguță. Sau poți pune și tu la story o poza cu tine și poate reacționează și ea. Însă dacă nu dorește sa vorbească cu tine, cauta alta, nu îți pierde timpul doar pentru ca îți place de ea, acest "plăcut" o sa dispară nici nu știi cândhappy

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca tu poti incepe, dar nu-ti garanteaza nimeni ca ea iti va raspunde.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cască gura și spune ceva, orice.

| AVAAVA a răspuns:

Fii natural. Pune în scris tot ce gândești.
Nu încerca să fii altcineva, pentru ca adevărul mai devreme sau mai târziu iese la iveala și poate cauza suferințe.

| Fifi1234 a răspuns:

Spune-i câți place de ea, și după dacă nu acceptă ignor-o