| madalinbb19 a întrebat:

Cum sa sarut o fata care poarta ochelari avand in vedere ca port si eu? ...asta fara a fi nevoie sa ii dai jos la fiecare sarut...

Răspuns Câştigător
| scorpiaX a răspuns:

E foarte naspa sa saruti cat timp ai ochelari ...stiu din experienta...
dar nu trebuie sa consideri un dezavantaj... sau nu trebuie sa spui "ma incurca ochelarii... nu pot sa sarut"
saruta exact cum sarutai si pana acum... sau iti tii capul putin mai inclinat :3
spor la Pupacit

8 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Va inclinati capetele in directii opuse si va sarutati sub un unghi. Nu va grabiti, va trebuie un pic de exercitiu pana gasiti pozitia corecta.

| Drolja a răspuns:

Australian kiss!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

îi pupi mîna, sau talpalaughing

| madalinbb19 explică:

ce bou esti laughing

| madalinbb19 explică:

Incercam sa vedem laughing)...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru madalinbb19):

Nu ma pot abtine sa nu-ti multumesc pentru complimentul tau de intelectual rasat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru madalinbb19):

Asa a zis si orbul cu Braila, dar nu a mai vazut niciodata rolling on the floor

| madalinbb19 explică (pentru corbulalbrosu):

Du-te bea medicamentele si spala-te pe fata! laughing