| Mee a întrebat:

Cum sa te bagi in seama cu o persoana pe care nu o cunosti deloc, dar iti place mult de ea?rolling on the floor))))

16 răspunsuri:
| DOARoVIATA a răspuns:

Iti place cum arata sa inteleg. pai ori il intrebi cat e ceasul laughing ori rogi un prieten comun sa iti faca cunostinta cu el(ea)

| legendjonhy a răspuns:

Glumeste cu ea

| Against a răspuns:

"Buna...nu cred ca am facut cunostinta pana acum.(numele tau) big grin "

| unknownn a răspuns:

E mult mai simplu sa te bagi in seama cu o persoana pe care nu o cunosti, decat cu una pe care o cunosti.

| motherf a răspuns:

Buna.

| CrazyStrike a răspuns:

Te duci iti dai tricoul jos si incepi de dansezi.Si ai sa vezi ca de fiecare data cand o sa te vada o sa te arate cu degetu

| Mee explică (pentru DOARoVIATA):

Si daca nu avem prieteni comuni?rolling on the floor))))

| Mee explică (pentru unknownn):

Nu chiar...sad

| DOARoVIATA a răspuns (pentru Mee):

Recurgi la ceas... sau impiedicate de el intamplator eu stiu laughing

| UnderFlame a răspuns:

Fii atent sa nu fie nimeni in jur, cand aceasta nu se uita, da-i in cap cu o caramida si taraste-o intr-un loc mai ferit de lume.Violeaz-o si spune-i ca ai pus violatorul pe fuga. Atunci exista doua posibilitati. Mergi la inchisoare sau te casatoresti. Mult noroc!

| Clasic a răspuns:

Întreab.o dacă are pâine acas' happy! succes

| GeooSykes a răspuns:

Te duci si ii zici Buna sau Salut sau Ce faci?

| Costea_Paul_1992 a răspuns:

Pai meri la ia si ii spui, buna sau ceao imi pari o fata de treaba. imi place cum te imbraci as vrea sa facem cunostinta... happy si de aici iti vin tie ideii de discutii cauta un subiect care il aveti in comun si discuti despre el daca nu iti vin idei pe moment big grin sa nu cumva sa mergi al ia sa o iei cu replicid e agatat ca nu o sa iti reuseasca

| Mee explică (pentru Costea_Paul_1992):

Sunt fatalaughing si mi-e ciudat asa sa merg la el...

| kx123 a răspuns:

Sau daca esti intr-un loc aglumerat poti sa dai peste ea "din greseala" si sa iti ceri scuze.

| Adry123456789 a răspuns:

Te lovesti de ea, astepti sa iti spuna uite-te pe unde mergi boule. Dupa o ajuti sa se ridice. Dupa ii spui eu sunt [numele tau].O intrebi unde se duce si tu ca un cavaler ce esti o conduci pna in acel loc. tongue