| Baghira a întrebat:

Cum sa vb cu un baiat caremi place ca lui sa-i placa de mine. Ms. Pentru raspunsul care functioneaza FUNDA.

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Trebuie intai sa te faci interesata de pasiunile lui, si apoi sa gasesti un punct comun de discutie.Cauta un punct slab si exploateaza-l pana la maxim, si apoi cauta altul.De obicei, faci un baiat sa te asculte, vorbindu-i ori pervers, ori cult, dar niciodata nu-l lua la mistouri, pentru ca ti-o poti lua groaznic.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| Baghira explică (pentru LineGuide):

Daca merge iti dau funda

| teosbeos a răspuns:

Poarta-te normal, daca vrei sa te placa ar trebui sa vada dadevarata ta fata. comportate prieteneste, ajutal la nevoie etc. daca nu te va placea inseamna ca nu va potriviti, daca nu te acepta asa cum esti!

| georgianaionescu a răspuns:

Incearca sa ii captezi atentia fata de tine. Iesi in evidenta cat mai mult. Daca el are deja slabiciunea pentru tine atunci tot ceea ce mai ramane de facut este sa ii dai de inteles ca il placi si restul vine de la sine. funda?

| Snowal15lea a răspuns:

Vorbeste cu el, discutati despre ce va place spune-i cati place aia ca ti-ai dorii de aia ca etc etc. Spune-i sa fiti prieteni apoi incepe sa fi ceva de genu:the best friend, apoi spune-i :imi place de tine vrei sa fim iubiti/sau pur si simplu ii spui si el spune da si totul este bine.

| NiKoLeT a răspuns:

De la inceput trebuie sa intri in discutie cu el, sa afli daca are prietena (DACA NU STII), sa afli MAI MULT despre el apoi sa incepi ai face ochi dulci, vorbiti mai des si asa se incep sentimentele... happy Bafta!