| essther19 a întrebat:

Cum se incepe o relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Orice relatie, serioasa neserioasa incepe cam la fel. si pe parcurs ne dam seama cunoastem persoana respectiva si incepem sa avem sau nu o relatie serioasa. si sunt de parere ca orice relatie ar trebuie sa fie bazata pe incredere, respect, iubire. sa nu aveti secrete unul fata de celalalt, sa fiti deschisi unul cu cealalt, sa spuneti ec aveti pe suflet, ce vreti de la o relatie si ce nu. si totul, incet incet..se dezvolta. nu poti stii niciodata daca o relatie va fi sau nu serioasa. parerea mea. happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primul lucru conteaza sa ai 18 ani ca sa fi om bazat nu un copil fara minte apoi partea care urmeaza e sa stii in cine depui increderea pentru a avea acea relatie, lumea e nebuna si inteligenta e pe cale de disparitie, sexul si banii conteaza in ziua de azi asa poti spune. Mai bine singura cu tot ce vrei atat timp cat ai bani, sau copil si te faci de ras facand sex cu cine vrei ori cauti un tip care a fost crescut ca in armata si stie ca nu te va insela, chiar daca nu e asa frumos are suflet bun in el.

| neutrino a răspuns:

Prin sentimente serioase.

| essther19 explică (pentru mgtow):

Am 21, deci varsta nu e o problema, barbatii din ziua de astazi sunt o problema, ai dreptate ....Iti multumesc pentru raspuns.

| mgtow a răspuns:

Lumea e cu curul in sus asta e problema.

| CristiB93 a răspuns:

Cu o prietenie frumoasa inainte apoi se trece la pasul urmator happy

| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Pai se intepe cu introducera numelu si varsatele atunci unde locuiesti dar cel mai imiportant trebuie sa fi la o fata serioasa si mereu sincera.