| alina20021004 a întrebat:

Cum se masturbează fetele? va rog fără jigniri!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ingeneral la varste mai mici fetele practica mast urbarea realizata prin mangaierea/frecarea clitorisului in vederea obtinerii placerii. Cele mai indraznete practica mast urbarea intravaginala folosind degetele la asa numita metoda "degetica" sau anumite obiecte subtiri ce pot fi trecute prin deschizatura/perforatia existenta in himen.Prin practicarea acestei metode himenul ramane intact in consecinta mast urbarea se realizeaza cu mentinerea virginitatii in continuare.In cazul in care sunt lesbiene pot sa-si linga reciproc "pasaricile" in combinatie cu frecarea sfarcurilor sau facutul degeticii fiecare celeilalte.

| danutzu96 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deja a spus colegu metoda "Degetica", dar usurel sa nu rupi himenul. Vezi orice bagi sa fie dezinfectat ca altfel te alegi cu o frumoasa infectie... Si greu scapi.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru danutzu96):

Banuiesc ca majoritatea domnisoarelor care practica "degetica" nu ranesc balega din grajd si in momentul de odihna sa in ceapa sa se autosatisfaca cu mana asa neigienizata.

| danutzu96 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ma refeream la obiecte...

| darrio2007 a răspuns:

Se freaca la clitoris. Daca stii ce e ala.Nu trebuie sa se penetreze cu vreun obiect.

| NoNameqed a răspuns:

NU se introduce NIMIC în vagin!

Dacă vrei plăcere şi orgasm, atunci poate să-ţi facă sex oral şi masturbare clitoridiană.

| ZEU93 a răspuns:

Cu grija

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Cu degetullaughing