anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum se saruta?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fii pasional/a, trandru/tandra, lasa-te dusa de val, nu trebui sa stii teorie iar practica se invata de la sine, o deprinzi pe parcurs, fara sa fi avut experiente in prealabil.winking

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu da gretos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e usor sa saruti cu cati ai mai multi prieteni capeti mai multe experienta.tongue daca nu sti intreabati iubitul/iubitul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se saruta cu gura doar nu credeati ca cu curu ok fiti atenti trebuie sa fie pasional sa stiti ce faceti nu numai sa va lipiti buzele sa fie tandru nu va ganditi la nimic doar la ea/el si apoi veti vede ca decurge perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Siplu no sa iti para rau ca te-ai sarutat iti spun eu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma sincera sa fiu totul vine de la sine ce face el faci si uhwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 14 ani si mor de frica blushing mi-e rusine pana acum nu am sarutat pe nimeni...si prietenul meu (are 16 ani) vreaa, mie imi este tare frica nu i-am spus ca nu am mai sarutat pe nimeni, mi-e frica sa nu o dau in bara...waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@buli ar fi chiar tare sa ma sarut cu maicamea ca cica ma invata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte simplu:Te uiti in ochii ei, te opropii te el/ea, deschideti gura(ziceti"aaaa"") si apoi, II bagi limba-n gat! XD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am numai 13 ani si nu am avut niciodata iubit. mie teama sa-mi fac unul deoarece nu stiu sa sarut si mie teama ca daca voi sta cu el va vrea sa ne sarutam. ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casti gura si bagi limba acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah toti ziceti ca e de la sine, cum e de la sine ca nu ex-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei singura nu stiu ce stiu _xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nici eu nu stiu am doar 13ani si am ubyt de 15ani si am incercat azi pentru prima data si nu mi-a iesit nimic si nu stiu ce sa fac vreau sa il sarut eu sa imi iau revansa ca am fooooooooooost varzaI don't want to seeimi este frica sa nu se supere pe mine sa zic ca nu stiu sa sarut dar asta estecryingvreau sa il sarut sar nu sty cum...ca nici curaj prea mult nu am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nici eu nu stiu am doar 13ani si am ubyt de 15ani si am incercat azi pentru prima data si nu mi-a iesit nik si nu stiu ce sa fac vreau sa il sarut eu sa imi iau revansa ca am fooooooooooost varzaI don't want to seeimi este frica sa nu se supere pe mine sa zic ca nu stiu sa sarut dar asta estecryingvreau sa il sarut sar nu sty cum...ca nici curaj prea mult nu am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista niste pasi de parcurs su alte din astea totul vine d la sinewinkingfara frica...tonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu daca o sa stiu sa sarut baiatul pe care il pak saptamana viitiare.sadbig grinnu stiu sa arutcryinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se baga limba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te lasi purtata de vallll sau de baiatul de care esti sarutatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai greu da mere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu prea stiu asa de bine da incearca sa, i bagi limbuta in gura la el ca eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum faci un site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aflii pe moment si te lasi dus de val deoarece simti pe pielea ta niste sentimente de nedescris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... am si o prietena cu aparat dentar, sa nu radeti e super misto dar problema cu aparatu cum o rez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu sitiusad sa sarut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ie usor eu am 10 ani si stiu totu vine dela sine nici nu-ti dai seama si se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorynutza sa stii ca tot ce zici este adevar nu trebuie sa te iei dupa toti sa te invete alti sa saruti inveti din propia experienta :*.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand un baiat si o fata se saruta inseamna ca baiatul si fata isi baga limba in gura celuilalt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ca nu stiu nci eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am doar 15 an si sarutul este ceva obisnuit nu iti trebuie cineva sa te invete, totul decurge de la sine iubirea conteaza...

Întrebări similare