anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum se saruta?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Fii pasional/a, trandru/tandra, lasa-te dusa de val, nu trebui sa stii teorie iar practica se invata de la sine, o deprinzi pe parcurs, fara sa fi avut experiente in prealabil.winking

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai incredere in tine sa faci ke fake partenerul. nu ti trebuie lektii sa inveti sa saruti, cum nu ti trebuie lektii pentru ati asculta inima
prima oara o sa fie keva spekial, dar ai grija sa nu o faci cu vreun kretin sa nu ti para rau mai tarziu

| VampireBlood a răspuns (pentru anonim_4396):

Lecţii de sărut nu are nevoie, dar tu de română ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincera sa fiu... d-aia am intrat si eu pe acest site.imi este foarte frica de primul meu sarut straight face si am vrut sa ma informez...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasate dusa de vall!:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se saruta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu limba in gura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu si trebuie sa fii pasional si dulce desi eu am numai 11 ani si nu am sarutat pe nimeni si nici nu am avut prieten cred ca e foarte usor trebuie doar sa te uiti an ochii lui ''pentru fete'' iar el trebuie sa se apropie de tine usor apoi si tu si sa va atigeti buzele ancet si delicat apoi si mai tare si apoi va luati o pauza de cateva secunde 2 3 ca sa puteti respira putin si apoi baiatul trebuie sa scoata putin limba afara si s-o atinga pe fata pe buze usor si delicat apoi pe dinti si apoi pe varful limbii ei dar e foarte dezgustator cand el ai baga toata limba an cura si se anvartesc cu ele e scarbos ce mai a si asta? o sa va ajute mult dar dupa ce terminati el trebuie sa va mai pupe o data ancet si gata s-a terminat si trebuie sa deschideti ochhi si aa am uitat sa mentionez ca an timpul sarutului trebuie sa aveti ochii anchisi de aproape cand va apropiati buze pe buze astfel fetei ai va placea si va stii ca te gandestii numai la easi sunt fata de aia va zic asa mie una asa imi place totusi anca nu am ancercat dar am vazut o groaza chiar cateodata si pe parinti mei si la televizor peste tot am vazut si asta se antampla an orice film aproape E FOARTE PLACUT daca ma asculti pe mine si ancerci asa ati tin pumni si asa o sa mearga nu-ti pierde speranta si cum zic alti ca sa nu-ti fie frica nu-i adevarat e bine ca la anceput sa-ti fie frica putin si la fete dar si la baieti dar pe parcurs o sa-ti treaca va sustin pe toti oo ce romanticccc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagi limba in gura si gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff mi-au zis 3 fete pana acum la 13 ani ca nu stiu sa sarut...Sunt timid am multe de pierdut din cauza asta nu? N`am curaj sa invit nici o fata in oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bagi limba in urche si gagica in cur asa se saruta adica nr 69

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pur si simplu il saruti siapoi bagi limba in gura baiatului si fata iti musca limba apoi ii da drumul iar fata isi roteste limba in limba ta dar, nu uita sa inchizi ochi si tu si fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti mai bate capul cu porcarii deastea...asa faceam si eu pana la primul sarut unde am inchis ochii si m-am lasat purtata de val. poate ti se pare un raspuns nefolositor dar te asigur ca asa ti se va intampla si tie oh go on

| anonima4all a răspuns:

Pay.trebuie sa inveti pe parcurs. daca ai un prieten\a spune-i sa te invete si pe tine .nu e chiar asa greu! crede-ma!

| angelwhite18 a răspuns:

Totul ar trebui sa vine de la sine, oricum nici eu n-am facut-o niciodata insa am inteles ca este usor.

| 15ani a răspuns:

Pai nu stiu (cas un prost timid )sad crying

| 15ani a răspuns:

Nu stiu sa sarut am 15 ani si ma inrosesc la o fata care pune mana pe mine sad crying plus ma fac mereu de ras in fata prietenilor ma inrosesc foarte rau apoi ma pierd urat nu suntwinking dar rusinos da!sad sad sad sadsadhappy sad crying sad

| unSarUT a răspuns:

Eu nu am stiu sa sarut o fata si m-am facut de rascryingcrying

| unSarUT a răspuns:

Iubitamea mi-a zis s-o sarut dar nu am stiut cumcryingcryingsi m-am facut de ras

| adrianovic12 a răspuns:

As vrea sa stiu cum se saruta ca am maine o intalnire si vre sa o sarut din cate am aflat de la astia si spuneti-mi si mieplz

| anishk a răspuns:

Totul vine de la sine

| anishk a răspuns:

E f simplu totul vine de la sine.

| sorynutza_2015 a răspuns:

eu costy sunt din tecuci si mam sarutat de miii de ori e usor tr doar sa ii atingi puzele fetei sa sa intraoduci limba acolo USOR

Întrebări similare