| BabyThisIsMe a întrebat:

Cum stiu daca un baiat MA IUBESTE, nu ma place, sau e atras de mine sau alte chestii de genul acesta? Funda unui raspuns serios si care ma va ajuta.happy

12 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Mergi frumusel la el si-l intrebi.O viata avemwinking

| buburuza2007 a răspuns:

Atunci cand cineva te iubeste in privirea lui apare o stralucire,care nu poate fi descrisa in cuvinte,se uita dupa tine,incearca sa vorbeasca cu tine si atunci cand are ocazia se blocheaza pentru ca nu stie ce sa-ti spuna,singurele cuvinte care vrea sa le scoata pe gura este te iubesc,are tulbarari de comportament in prezenta ta,ii dai emotii,palpitatii,iti analizeaza fiecare gest,fiecare miscare,si incearca sa fie cat mai aproape de tine,cel care te uraste incearca sa-ti puna bete in roate,vorbeste urat despre tine,incearca de fiecare data sa iti pateze imaginea in fata celorlati,acest gen nu este greu de remarcat,plus ca se simte in privirea lui,iar baiatul care este atras de tine se axeaza pe limbajul trupului si pe imagine,iti poti da seama si din vorbele pe care ti le spune,replici de agatat,face fata de macho, nu este greu sa-ti dai seama de asemenea specimene, sunt pe toate drumurile, sper ca te-am ajutat, asa e si in viata reala, fii ferma si pe pozitie si da sansa cui crezi tu ca merita

| InstinctKDZ a răspuns:

Pai in primul rand vorbeste mai des cu el o sa vezi ca din ce in ce el o sa isi spuna parerea iar cand, crezi tu ca esti pregatita il poti intreba astfel " Tu ce parere ai despre mine" In functie de ce va raspunde iti poti face o idee iar cu timpu poate deveniti chiar un cuplu happy Sper ca te-am putut ajuta happy mult noroc!

| GabytzGabytzu a răspuns:

Afli ca te iubeste sau te place daca se uita dupa tine cand mergi pe strada sau este interesat de tine la prietenii tai funda?

| BabyThisIsMe explică (pentru JustMe34):

Pai da, dar eu ma refeream la iubire, iubire. Pentru ca daca ma duc la el poate el spune ca ma iubeste, dar iubirea si atractia pot fi asemanatoare.

| narukgeo a răspuns:

Stii ca TE IUBESTE daca TE IGNORA!

| BabyThisIsMe explică (pentru narukgeo):

Vorbesti serios? el chiar ma ignora cateodata si alteori vorbeste. apoi din nou ma mai ingnora..adica ma calpa pe nervi cateodata!

| Catalinutz92 a răspuns:

Cand ii zici ca ai mers undeva cu un baiat (suc, cafea, plimbare) iar imediat dupa asta isi schimba comportamentu si incepe sa te ignore, apoi dupa cateva momente revine iar schimband subiectuwinking

| BabyThisIsMe explică (pentru Catalinutz92):

Mi s-a intamplat si astabig grin Eu nu am facut-o intentionat..si s-a suparat (cred, adica sigur.) si nu m-a bagat in seama tot weekendul iar luni, cand ne-am intalnit in fata liceului, m-a luat in brate si mi-a zis :ce ai mai facut prin weekend?

| JustMe34 a răspuns (pentru BabyThisIsMe):

Pai nu poti de la distanta sa observi daca te iubeste sau nu.Trebuie sa vb cu el.O sa-ti dai seama daca tine la tine din felu in care vorbeste, daca e calm, zambeste.Lucrurile astea se simt.Multa baftawinking

| alexandra932323 a răspuns:

Daca i se scoala te iubeste, daca nu, nu te iubeste sau esti urata

| narukgeo a răspuns (pentru BabyThisIsMe):

Da,vorbesc serios.In general asa face toata lumea.Ii este "frica" sa nu spuna ceva aiurea sau ceva de genul, de aceea te ignora!