| wexceptional a întrebat:

Cum te comporti langa cineva de care esti indragostit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă străduiesc din tot sufletul să îmi controlez zâmbetul acela oarecum exagerat...și dacă e să zic ceva, mă străduiesc să nu mă bâlbâi și să nu vorbesc prea repede.
Și culmea, nu prea iese! big grin
Tu?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca un indragostit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumsecade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape normal.

| Nemessys a răspuns:

La fel cum ma comport cu cineva de care nu sunt indragostit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am idee

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa cum vrei, normal, ca si pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi natural, nu juca teatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se tăia respirația, dar mai bine să nu fii așa laughing

| wexceptional explică (pentru anonim_4396):

Eu tot la fel ca tine e frumos sa fi indragostit

| NarcisIfrim a răspuns:

Cel putin ar trebui sa te straduiesti sa te comporti normal, sa nu devii dubios holbandu-te la ea sau zambind prea des.

| wexceptional explică (pentru NarcisIfrim):

Ma comport normal cine a zis ca nu, de unde le scoateti ca nu va inteleg, te intreb cum te comporti si tu imi spui cum ar trebui sa ma comport eu pai crezi ca nu stiu la ce te mai intrebam?

| NarcisIfrim a răspuns (pentru wexceptional):

Prietene,am vorbit la general
deja ai un raspuns cel mai bun, am adaugat, la general

| wexceptional explică (pentru NarcisIfrim):

Vorbit la general e la scoala in carti in filme aici vreau sa raspunzi concret nu la general claros?

| NarcisIfrim a răspuns (pentru wexceptional):

Vad ca ti s-a mai spus mai sus,fii natural,nu juca treatu,niste sfaturi,nu ai comentat.
eu la fel,niste sfaturi prietenesti,am trecut pe acolo
vrei sa le iei bine,nu poti trece mai departe, nu te opri la mine, ok?
nu iti e de folos sfatul ok, next
daca vrei totusi sa ai conversatie cu mine si nu stii cum sa ceri asta, iti dau ig meu si imi scrii

| NarcisIfrim a răspuns (pentru NarcisIfrim):

Teatru

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagi o ceapă si usturoi in guriță si te duci la ea si o pupi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma holbez de parcă ar fi prima data când văd o persoana care nu e de același sex și trag cu ochiul când nu se uită.